Погода: 0°C

Понеділок, 31 жовтня 2016 10:02 Прочитано 1886 разів

В Ірпені будують два нових дитячих садка

Автор Зореслав Замойский

В Ірпені до кінця поточного року планують здати в експлуатацію дитячий садок по вулиці Григорія Сковороди. Також, триває будівництво дитсадка по вулиці Курортній.
За словами першого заступника міського голови Ірпеня: «В місті протягом останніх п’ятнадцяти років не було збудовано жодного комунального дитсадка. Зараз прийшов час виправити цю проблему».
Проблема з дитячими садками для Приірпіння дійсно є однієї з ключових. На жаль, початок роботи двох нових дитсадків не вирішить проблеми повністю. Раніше міська влада обіцяла влаштувати в дитсадки 400 дітей вимушених переселенців зі сходу (це складає половину від загального числа таких дітей). Деякі батьки сумно жартують, що «ставати на чергу в дитсадок доводиться ще до народження дитини, а коли дійде черга, то дитині час до школи».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1886 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту