Погода: 0°C

Субота, 29 жовтня 2016 07:48 Прочитано 1828 разів

Як дитячий майданчик в Ірпені перетворюється на парковку.

Автор Тетяна Попова

На розі Полтавської та Покровської виросла новобудова, виникла потреба створити і паркінг для майбутніх мешканців будинку. Отож кращого місця не знайшли, ніж робити це під вікнами сусіднього дому.

Media 

Коли на території біля будинку вирізали дерева, людям пообіцяли, що будуватимуть дитячий майданчик. Ця ідея здалася мешканцям дуже гарною, бо їхнім дітям нарешті буде, де гратися.

Але трохи згодом виявилось, що дитячий майданчик перетворився в паркінг. Така перспектива не порадувала жителів будинку, під чиїми вікнами її зібрались будувати.

Тому скориставшись відсутністю документів у забудовника і правом своєї власності на територію біля будинку підняли бучу. При цьому люди не мають нічого проти створення зеленої зони під своїми вікнами і навіть погоджуються на невеличкий паркінг, але так щоб він не заважав їхньому нормальному проживанню. Коли викликали представників Муніципальної варти, вони заборонили провадити будівельні роботи до пред’явлення відповідних дозволів , але чомусь наступного ранку вони відновились.

Обурення жителів змусило забудовника приїхати на зустріч з ними, туди ж приїхали представник ЖКХ і Муніципальної варти і запропонували домовитися.

Забудовник слухав скарги, постійно перебиваючи, але врешті погодився зробити візуалізацію з врахуванням побажань жителів сусіднього будинку і показати, що саме будуть будувати, але строки він не уточнив.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1828 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту