Погода: 0°C

Четвер, 27 жовтня 2016 12:46 Прочитано 1678 разів

В Ірпіні відкрито кабінет соціальних працівників для ВІЛ-позитивних

Автор КМВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"

Завдяки сприянню Ірпінської міської ради було виділено приміщення,на умовах пільгової оренди з КМВ ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», на території міської поліклініки кабінет для соціального супроводу ВІЛ-позитивних людей. Це дасть змогу соціальним працівникам, формувати приверженість до АРВ-терапії, а також консультувати клієнтів, та осіб, які хочуть здати аналіз на ВІЛ-інфекцію.
На жаль, рівень такої допомоги, особливо у районних центрах, бажає кращого. Розуміючи необхідність створення «Кабінету соціального працівника» міський голова Володимир Карплюк виділив на пільгових умовах приміщення, яке розташоване на 3-му поверсі поліклініки біля кабінету «Довіра». «Питання подолання епідемії ВІЛ/СНІД є одним із пріоритетних напрямків у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку у регіоні, оскільки за офіційними даними, у Київській області спостерігається тенденція зростання показників захворюваності, - наголосив Володимир Карплюк. – Маю надію, що з відкриттям кабінету для соціальних працівників, більше людей пройдуть тестування на ВІЛ, а ті, які вже хворіють – будуть регулярно відвідувати своїх «наставників» та відповідально прийматимуть АРВ-терапію».
Відповідна діяльність проводилася в рамках проекту «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп» за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», та технічної та експертної підтримки БО «Світло надії». Як зазначили у Київській мережі ЛЖВ, завдяки такому важливому рішенню Ірпінської міської ради, вивільнилися ресурси на практичну роботу щодо сталого функціонування кабінету соціальних працівників.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1678 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту