Погода: 8°C

П'ятниця, 21 жовтня 2016 17:21 Прочитано 1812 разів

Редактор газети звернувся до мера, СБУ та Прокуратури, щоб запобігти безконтрольній роздачі земель Ірпеня

Автор Юрій Гонта
Хафізов Костянтин, головний редактор газети "Інформаційний портал", член Національної спілки журналістів України

Головний редактор місцевої газети «Інформаційний Портал» Костянтин Хафізов, член Національної спілки журналістів України, з метою запобігання безконтрольній роздачі земель нашого міста звернувся з офіційними заявами до керівників Головного управління СБУ в місті Києві та Київській області та Прокуратури Київської області та мера міста Ірпінь.

Media 

У цих документах, зокрема, звертається увага правоохоронних органів на численні порушення чинного законодавства, свідком яких він став під час ухвалення депутатами Ірпінської міської ради на останній сесії питань виділення сільськогосподарських земель, що знаходяться поза межами міста, зміни їх цільового призначення, переведення під забудову особам, наближеним до керівництва місцевої влади. Те, що навіть не вказуються конкретні адреси ділянок, говорить про елементарну зневагу до норм закону.

zvernenya sbu prok

Також присутні на сесіях депутати від фракції ВО «Свобода» неодноразово наголошували, що їм невчасно подаються для вивчення необхідні документи, не повідомляється про проведення сесійних засідань, громадськість позбавлена права отримувати інформацію про діяння місцевого парламенту, виконавчих органів міської ради.

В своєму зверненні до міського голові, редактор наголошує, що депутати вчинили зловживання владою під час відсутності мера В.Карплюка.

zvernennya karpluku

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1812 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту