Погода: -1°C

Понеділок, 03 жовтня 2016 19:01 Прочитано 2576 разів

В Ірпені почне працювати «журналістська варта»

Автор
«журналістська варта» Інформаційного Портала

Громадська газета «Інформаційний портал» уже анонсувала відкриття в Ірпені Прес-центру на базі редакції газети. Крім того, редакція готова прийняти відвідувачів уже починаючи з наступного тижня, працюють «гарячі номери», за якими можна звернутися в єдиний громадський ЗМІ регіону – «Інформаційний портал» і викликати, при потребі, журналіста на місце подій. 

Телефони гарячої служби будуть доступні у робочий час: з 10 до 19-ї години з понеділка по п'ятницю, а пізніше гаряча лінія працюватиме і по суботах.

066 0 259 659  ::  068  3 20 20  70

Костянтин Хафізов, редактор газети «Інформаційний портал»:
Константин Хафизов«За рік роботи у Приірпінні наша творча команда опрацювала сотні заявок від мешканців цього регіону, пройшовши непростий шлях від невідомого сайту до повноцінного порталу, основою якого є саме громадськість, а не бізнес або політична сила. Ми змогли досягти істотних результатів: допомагаючи іншим, ми заслужили авторитет, зараз же проти нас влада проплачує замовні статті та намагається «очорнити», а мер із заступниками стараються привселюдно образити. Думаю, це ознака того, що ми на вірному шляху – шляху, коли не мер визначатиме, що можна публікувати, а що не можна, а громада! Кожен мешканець зможе звернутися до редакції, попросити викликати журналіста або записатися на прийом до редактора. Повноцінно редакція почне працювати з 10 жовтня.
Ми шукаємо авторів серед професіоналів і любителів, головне правило редакційної політики: максимальна незаангажованість! Наша мета – донести позицію громади до влади і покарати тих, хто порушує закон.
Наш засіб масової інформації є першим громадським ЗМІ в регіоні й існує за рахунок пожертв та безпосередньої участі активістів. Разом ми станемо сильнішими!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2576 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту