Погода: 23°C

Середа, 28 вересня 2016 14:49 Прочитано 1459 разів

Кабміну запропонували схвалити нові Санітарні правила лісу

Автор Зореслав Замойський

Державний комітет лісових ресурсів України рекомендував Кабінету Міністрів затвердити нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Зокрема, пропонується повна заборона суцільної рубки дерев під час проведення санітарних заходів у лісі, який знаходиться на території заповідників, національних парків, заказників, навколо місць гніздування птахів, що знаходяться під загрозою винищення.Також під заборону потрапила вирубка дупластих, фаутних, сухостійних дерев. Це робиться для забезпечення флори лісу природним покриттям.

Крім того, про заплановану виробку, її обґрунтування та масштаби має бути повідомлено на веб-сайтах обласних управлінь лісового господарства та лісгоспів.

Такі заходи, на думку голови Державного комітету лісових ресурсів Христини Юшкевич, дозволять значно зменшити знищення лісових насаджень, коли під виглядом «хворих» вирізають абсолютно здорові дерева.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1459 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту