Погода: 16°C

Вівторок, 30 серпня 2016 18:38 Прочитано 3259 разів

Комітет ВР: у справі побиття активістів слідчі допитають Карплюка, Бережко-Камінську, Мирончука

Автор
Актівіст Евген Мельнічук та газета "Інформаційний портал"

Комітет Верховної Ради по боротьбі з корупцією звернув увагу на побиття в Приірпінні
30 серпня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України, яке пройшло під головування керівника Комітету Єгора Соболєва, багато говорилося про Ірпінь.
А саме про відсутність прогресу у справи побиття громадських активістів. Як неодноразово публікували ЗМІ, в липні-серпні минулого року на Приірпіння сталися резонансні побиття громадських активістів, які протестували проти вирубки лісів та незаконних забудов. На вулиці Єсеніна, біля незаконної забудови був побитий Вадим Маштабей, в Бучі побили Олександра Кулібабчука (біля будинку в якому він очолював ОСББ), Євген Мельничук був побитий в день активного протесту на вулиці Єсеніна, Віктора Бархоленка побили у власному помешканні, та Інни Грищенко на яку напав на той час діючий депутат Ірпіньської міської ради В. Пєший.

 inna grichenko

Потерпіла І.Грищенко з дитиною

Попри те, що активісти відразу заявили слідству, що знають конкретних замовників скоєних на них замахів, слідство тривалий час лишається без будь-якого руху. За цей час стало публічно відомо багато фактів, які прямо підтверджували причетність, зокрема керівництва компанії «Орланінвестбуд» до цих подій ( 18 хвилина відео ) https://www.youtube.com/watch?v=ScT-_iV6wr0

Керівник компанії-забудовника Антон Мирончук на телекамеру каналу «1+1» заявив, що дійсно особи спортивної статури, яких в народі називають «тітушки» найняті ним для охорони новобудов, вони є спортсменами і т.д.

Під час подій ці особи прикривалися посвідченнями вже неіснуючого журналу «Пульсар Приірпіння», редактором якого була Юлія Бережко-Камінська (вона ж нині є редактором комунального видання «Ірпінський вісник»). Саму цю компанію «Орланінвестбуд» пов’язують з чинним мером Ірпеня Володимиром Карплюком.


Остання новина з Єсеніна, 30 це протидія журналістам телеканалу ICTV, які знімали сюжет про падіння крана на скандальному новобудову.
Як стало відомо з сьогоднішнього засідання парламентського Комітету, правоохоронним органам визначений термін до 01 листопада поточного року, щоби провести слідчі дії по справам побиттям активістів та вручити підозри. У випадку відсутності активних дій з боку Комітету парламенту буде звернення до керівництва МВС та ГПУ з вимогою дати оцінку непрофесійним діям правоохоронців.

zenya vr

Постраждалий активіст Є.Мельничук та газета "Інформаційний портал"

Як сказав в коментарі «Порталу Ірпеня» Євген Мельничук: «Я звернувся до слідства з клопотанням про допит у якості свідків Володимира Карплюка, Антона Мирончука так Юлії Бережко-Камінської. Зараз час виходити не тільки на безпосередніх виконавців злочинів, а й на замовників. А ті хто бив людей, мають взятися нарешті за розум і самі звернутися з повинною до слідства, дати свідчення проти замовників з тим щоби полегшити свою відповідальність за скоєне».
Що до побиття дівчини активіста Інни Грищенко, Єгор Соболєв дав розпорядження підготувати депутатський запит до Генеральної прокуратури України, так як справа готова до вручення підозри депутату В. Пєшему, та не відома з яких причин дана дія не здійснюються.

valeriy pechii

экс-депутат Пеший

ЗМІ і далі продовжують спостерігати та інформувати громадськість за ходом слідства у справі резонансних нападів на громадських активістів.

По теме: 

В Ирпене орудовали банды «титушек» с фальшивыми удостоверениями?
Стало ясно кто такие «титушки-журналисты» и что они делают в Ирпене.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3259 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту