Погода: 22°C

Вівторок, 30 серпня 2016 17:43 Прочитано 1622 разів

Апеляційний суд ухвалив рішення стосовно 1450 гектарів лісового фонду

Автор

30 серпня 2016 року Апеляційний суд Київської області скасував рішення Ірпінського міського суду від 25.03.2016 р. Тоді суд першої інстанції визнав таким, що не відповідає законодавству рішення Ірпінської міської ради від 2002 року про переведення 1450 га земель лісового фонду на території Ірпінської міського ради (до якої тоді входило і теперішне місто Буча) в категорію земель відведених для забудови. Це рішення приймалося задля переведення земель з розпорядження Державного комітету лісового господарства до розпорядження місцевими радами, що створювало можливості для подальшої передачі земельних ділянок під забудов
Громадських активісти та ряд депутатів Приірпіня вже назвали це рішення суду апеляційної інстанції корупційним і заявили що будуть оскаржувати його в касації. Ось що написав у соцмережах Лаврентій Кухалейшвілі: Щойно апеляційний суд скасував рішення Ірпінського міського суду яким було скасовано деребанне рішення від 2002р., яке дало можливість деребанити наші зелені зони.
Як сказав Ігор Домбровський суд прийняв рішення в інтересах корупції!!! І це факт!!! Що тут сказати у 2004р. прокуратура вже подавала позов про скасування цього рішення, але навмисно програло його. Від цього отримав зиск і тодішній прокурор і суддя який виносив рішення. Цей суддя Савченко зараз працює в апеляційному суді.
Очікується що сьогоднішне рішення суду буде оскарженне в касаційній інстанції.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1622 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту