Погода: 21°C

П'ятниця, 18 березня 2016 21:09 Прочитано 1918 разів

Подожжённый автомобиль активиста из Бучи стал частью флэшмоба

Автор
Подожжённый автомобиль активиста из Бучи стал частью флэшмоба

В ночь с 15 на 16 марта неизвестные сожгли машину Сергею Мирошниченко, который принимал активное участие во многих протестных акциях в Приирпенье. Сергей связывает поджог своего автомобиля именно с общественной позицией по защите лесов Приирпенья и, в частности, лагеря «Дружба».На данный момент машину еще не забрал эвакуатор, т.к. у многодетной семьи нет на это денег. Поэтому было принято решение временно сделать пострадавшую машину участником  флэшмоба: внутри были размещены детские игрушки и плакаты с концертов Светланы Мирошниченко (жена пострадавшего активиста). Цель подобной акции – привлечение общественного внимания к проблеме безопасности в городе и решению проблем видеонаблюдения.

lanos fleshmob2

Случаи поджогов машин, вандализм и даже угоны – не редкость для Приирпенья. Хотя в Ирпене, в отличие от Бучи, была установлена сеть видеонаблюдения, более чем из  64 камер. Но это никак не способствовало безопасности горожан. 

lanos fleshmob3

Тема "Підпал авто багатодітній родині, місто Буча"Поки не почався дощ, поки машину не забрав євакуатор, (поки потремає...

Опубликовано Светланой Мирошниченко 18 марта 2016 г.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1918 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту