Погода: 21°C

Четвер, 25 лютого 2016 18:14 Прочитано 6116 разів

В Ирпене за взятку задержан секретарь земельной комиссии. Фото

Автор Чеширский Кот
Лаврентий Кухалейшвили

   На сайте Цензор.нет 25.02.2016 18.58 появилась информация про арест секретаря Земельной комиссии, депутата и активиста Лаврентия Кухалейшвили

     В сообщении говорится, что сотрудники СБУ и прокуратуры задержали при получении взятки в 108 тыс. грн. одного из депутатов городского совета. Как стало известно «Порталу Ирпеня» задержанным является известный и городе активист, адвокат, представитель ВО «Свобода»  – Лаврентий Кухалейшвили.lavrentiy sekretar

 Являясь оппозиционным депутатом к действующей в Ирпене власти, Лаврентий был организатором и участником многих акций по защите лесов и парков Ирпеня  тем самым являлся одним из самых «неудобным» депутатом в городском совете. 

Задержание Лаврентия

Задержание Кухалейшвили

Последним чем занимался депутат - защита парка "Дружба" от вырубки. В социальных сетях люди высказываются за поддержку активиста и сомневаются в его виновности.

 

Тетянка Ірпінчанка скинула мені фотки вчорашнього безпредела на Есеніна! Це якою ж твариною треба бути аби зрізати решту...

Опубликовано Лаврентием Кухалейшвили 24 февраля 2016 г.

СБУ и прокуратура от комментариев воздержались

Информация обновляется.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 6116 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту