Погода: 11°C

События (486)

Увага! 

Просимо долучитися усіх небайдужих до розробки проекту рішень на Громадські Слухання, щодо використання ІМР пайової участі в розвитку інфраструктури міста!!!

ПРОЕКТ №1


За результатами досудового розслідування у справі побиття дівчинки в санаторії «Орлятко» у Ворзелі, встановлено, що ніхто із персоналу чи дітей, які на той час перебували у санаторії, тілесних ушкоджень дівчинці не завдавав, повідомляє «Українська правда. Життя».


Депутат Ірпінської міської ради і представник забудовника, що зводить поверховий будинок по вулиці Новооскольській, 1, Святослав Куценко прокоментував журналістам «Порталу Ірпеня» конфлікт з Антоніною Єгоровою, яка поскаржилася на те, що не може протягом одинадцяти років оформити право власності на земельну ділянку.


В Ірпені відкриється новий супермаркет – «Новус». Відкриття планують на кінець січня наступного року. Про це у своєму коментарі «Порталу Ірпеня» повідомив партнер мережі «Новус», більш відомий в Ірпені як депутат міської ради та власник забудованої компанії «Синергія-2» Ігор Оверко.


До Нового року залишилося вже зовсім небагато часу і тим, хто планує зустрічати Новий рік не вдома, а в ресторані чи кафе варто потурбуватися забронювати місце для себе та друзів. Ми, у свою чергу, пропонуємо вам огляд пропозицій від ресторанів та кафе Ірпеня, Бучі та Ворзеля. 

 


28 листопада відбулося попередне засідання у кримінальній справі Юрія Прилипка. Як відомо селищному голові Гостомеля інкримінують заволодіння приватними коштами громадянина Олега Кошєлева в особливо великих розмірах шляхом шахрайства.


Нещодавно поблизу платформи залізничної станції «Ірпінь» стався жахливий випадок – під колеса електрички потрапив учень 5-го класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12.


Неділя, 27 листопада 2016 14:18

Написати цього листа мене спонукала наступна подія. Якось стою неподалік вокзалу, й мене запитує перехожий: «Я приезжий, подскажите, пожалуйста, где у вас туалет?». Я на мить зніяковів, бо знав, що вокзальний туалет давно закритий


Колись Ірпінь називали Парнасом, бо тут знаходиться будинок творчості письменників, де творили сотні видатних класиків вітчизняної літератури. В Ірпені проживав Микола Носов, його «Незнайка» перекладений у 100 країнах світу. Садиба Носова збереглася й дотепер, як будинок по Пушкінський, 47, де в влітку 1930-о року проживав лауреат Нобелівської премії Борис Пастернак, а от будинку поета Максима Рильського, по вулиці Центральній, де тепер супермаркет АТБ, не повезло, його знесли.


В Приирпенье появился новый перевозчик, который предлагает пассажирам услуги на порядок выше, чем привычные нам транспортные монополисты. О его преимуществах рассказал частный предприниматель Юрий Атрошко – основатель фирмы «Сармат».


Сторінка 1 із 35

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту