Погода: 21°C

Середа, 08 грудня 2021 13:32 Прочитано 1592 разів

Куц Ярослав Олександрович

Автор

Депутат Ірпінської міської ради, партія “Європейська Солідарність”, адвокат, голова адвокатського об’єднання “А.ДВА.КА.Т”

Дата та місце народження

22 липня 1985 року, смт Варва Чернігівської області

Трудова та політична діяльність

30.11.2009 року отримав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. З 2006 по 2009 рік проходив службу на посаді слідчого у правоохоронних органах та за час роботи по різних напрямках слідства, зокрема: загально кримінальний напрямок, злочини у сфері ДТП, в сфері 

економіки, виконував обов’язки начальника слідчого відділення по розслідуванню злочинів у сфері економіки. 

З 2016 року з’являється у телепроектах, як експерт та ведучий. У 2016 був експертом у програмі “Глядач як свідок”.З 2018 року – ведучий проєкту “Контролер” на телеканалі “Україна”

У 2019 році балотувався до Верховної Ради України по мажоритарному окрузі №211, набрав менше 2% голосів. У 2020 році балотувався до Ірпінської міської ради паралельно на міського голову та депутата від партії “Європейська Солідарність”. Пройшов до ради за списком партії як перший кандидат. 

22 жовтня, «Європейська Солідарність» Ірпінської ОТГ в особі Ярослава Куца та Громадська спілка «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Ірпінь» в особі Руслана Шевчука підписали Меморандум про співпрацю.

16 листопада, в Ірпінській міській раді депутати, обрані на виборах 25 жовтня від партій “Батьківщина”, “Європейська Солідарність”, “Голос” і “Свобода” серед яких і Куц, підписали Меморандум про спільну діяльність і створення більшості в ІМР нового скликання.

Доходи та майно

Згідно останньої поданої декларації, у власності сім’ї, зокрема, дружини Ярослава Олени, перебуває будинок та 5 земельних ділянок в Ірпені та Києві, два автомобілі, а також об’єкти незавершеного будівництва – квартири та комірні приміщення. 

Скандали

17 листопада, на офіційній сторінці партії «Європейська Солідарність» Ірпінської ОТГ опублікували публічне звернення до громадян, в якому розповіли про те, що «Нові Обличчя» почали інформаційні атаки на Ярослава Куца та «Європейську Солідарність»

Після першого засідання новоствореного виконкому оприлюднив цифри “витрат”, які ірпінські чиновники мають намір компенсувати за рахунок платників податків. Серед них виявилось чимало витрат на об’єкти, на яких перед виборами піарилась партія “Нові обличчя”.

Депутата Ірпінської міської ради Ярослава Куцапрокарплюківська більшість нишком вивела зі складу комісії з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення, де його свого часу призначили заступником голови, та перевели до іншої. Прочитано 1592 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту