Погода: 21°C

Середа, 08 грудня 2021 13:29 Прочитано 1548 разів

Дворнікова Віолетта Віталіївна

Автор

Депутатка Ірпінської міської ради 7 скликання від партії “Нові обличчя” та 8 скликання від партії “Батьківщина”, ексначальниця відділу координування культурно-масових і спортивних заходів, керівник студії сучасного естрадного танцю «Жардін де ля денс» при ІМРДата та місце народження

Народилася 26 листопада 1985 року в Ірпені

Політична кар’єра

Керівниця студії сучасного естрадного танцю при міськраді менш ніж через місяць після виступу під прокуратурою стала депутаткою міської ради після складання повноважень Наталії Лободи та втікача Ігоря Вишнякова. У 2020 році пройшла до міської ради по списку партії “Батьківщина”. 

Доходи та майно

Дві квартири в м. Ірпінь. У лютому 2018 депутатка придбала квартиру 63,8 кв м за 255 тисяч гривень (4000 грн за метр) у Страховського Андрія Андрійовича (депутат-забудовник). У 2018 році задекларувала 235395 грн річного доходу.

Зв’язки

Є президентом ГО “Європейська асамблея жінок-депутатів”, яку в свій час заснували екс-секретар міськради Анастасія Попсуй (нині Заблоцька) та колишня депутатка ІМР Наталія Лобода, що оскандалилась через поїздку до РФ та інтерв’ю на прокремлівському каналі. 

Скандали

У 2016 році деякі ірпінські ЗМІ повідомляли, що Віолетта Кременчук (Белова) захищала створення в парку “Центральний” зони для куріння кальянів. Аргументом Віолетти  було те, що кальяни знаходяться в зоні відпочинку, тому перебування там дітей – це проблеми батьків.

У 2017 році разом з теперішнім секретарем ІМР Андрієм Літвиновим, а також Анастасією Попсуй, Максимом Плешком та його дружиною і журналістом прокарплюківських ЗМІ Василем Чернявським танцювала під прокуратурою на підтримку Володимира Карплюка, коли на нього розпочали відкривати кримінальні справи за перевищення службових повноважень.

19 грудня 2018 року проголосувала за дерибанний генплан “в сліпу”, без оприлюдненого документу.

Своє голосування за генплан Кременчук пояснила так: “Проголосувала,щоб були дитячі садочки і школи. Ця проблема в нашому місті більше 30-ти років! Коли я навчалася в школі у мене було в класі 42 чоловіки і я, ходила в дві зміни!”

Після звільнення директорки комунального стадіону “Чемпіон” з політичних мотивів, писала неграмотні коментарі під відповідним дописом, про що свідчать скріншоти користувачів мережі fаcebook.

В серпні 2019-го після програшу Карплюка на парламентських виборах брала участь в “сходці” чиновників-корупціонерів, яку той організував в місті Варшава. 

Зоозахисники звинувачували Кременчук в лояльності до жорстокого поводження з тваринами. 

В 2020 році на першій же сесії новообраної міської ради, до складу якої Крменчук-Дворнікова увішла в складі “Батьківщини”, проголосувала в унісон з “Новими обличчями”. Її одразу ж охрестили зрадницею, а керівництво місцевого осередку партії заявило про добровільне складання Віолеттою депутатських повноважень на основі написаної нею заяви. Також, на основі рішення ТВК, замість затверджено кандидатом наступного в списку кандидата – Артема Гуріна. Проте, на другій сесії міської ради Дворнікова заявила про те, що заяву не писала та продовжила голосувти від імені партії.

Прочитано 1548 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту