Погода: 21°C

Середа, 16 лютого 2022 16:29 Прочитано 5337 разів

Федорук планує перетворити Бучу на бетонне гетто

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(0 голосів)


 

 

Нарешті стали зрозумілі причини, чому мер Бучі Анатолій Федорук із таким шаленим поспіхом намагався створити на базі КП «Бучасервіс» власний водоканал. Справа в тому, що це дозволило Федоруку видати технічні умови на водопостачання та водовідведення забудовникам для шаленої багатоповерхової забудови Бучі. КП «Бучасервіс» уже видало техумови на воду трьом забудовникам. Це означає, що найближчим часом у Бучі з’явиться ще 100 000 квадратних метрів багатоповерхового житла, що повністю паралізує Варшавську трасу і спричинить найбільший транспортний колапс в Україні. При такій забудові Бучі потрібно ще 5 нових шкіл та 7 дитячих садочків. Втім, наразі Федорук планує тільки зведення багатоповерхівок. Про майбутню соціальну інфраструктуру з вуст мера чомусь нічого не чути.

Про видачу технічних умов свідчать документи, які потрапили в розпорядження журналістів. Зокрема, 8 листопада минулого року були видані техумови на приєднання до систем централізованого водопостачання й водовідведення комплексу багатоквартирних житлових будинків, який планують збудувати на вул. Нове шосе – між вулицями Депутатською та Проєктною. Упродовж п’яти років багатоповерхівками забудують майже 28 гектарів території. 

Також 21 вересня 2021 р. КП «Бучасервіс» видало технічні умови на приєднання до систем централізованого водовідведення майбутнього котеджного містечка, яке мають здати вже цього року на вул. Котляревського, 28. Площа ділянки під забудову – 2,5 га. Крім того, ТУ на водовідведення 15 грудня отримали проєктувальники будівництва нового корпусу приватного вишу – «Українського гуманітарного інституту» – на вул. Інститутській, 14.

Усі документи підписані тодішнім керівником «Бучасервісу» Сергієм Мостіпакою, якого правоохоронні органи підозрюють в організації злочинної групи, що привласнила більш ніж 2 млн грн із держбюджету. 

Варто звернути увагу на те, що згідно з рішенням Бучанської міської ради КП «Бучасервіс» отримало дозвіл на спеціальне водокористування 21 грудня 2021 р. та розпочинає свою діяльність із водопостачання та водовідведення лише з 1 березня ц. р. Постає питання: на яких підставах це підприємство видавало технічні умови в період із 21 вересня по 15 грудня 2021 р.?

Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що «Бучасервіс» намагається отримати оплату за послуги, які надає жителям Бучі та Ворзеля КП «Ірпіньводоканал». Зокрема, КП «Бучасервіс» розповсюдило повідомлення про свої тарифи на ці послуги.

Разом з тим, юристи вважають видані забудовникам технічні умови на водопостачання та водовідведення нікчемними і застерігають, що на цій підставі забудовникам можуть бути скасовані дозвільні документи на ведення будівництва. При цьому правники рекомендують забудовникам звертатися щодо отримання техумов до єдиної організації, яка має право видавати відповідні документи – до КП “Ірпіньводоканал”.

3е234098ваи 0

5

98е9авива 0т

345256пва

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 5337 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту