Погода: 22°C

Понеділок, 03 січня 2022 11:52 Прочитано 1418 разів

Мунварта Ірпеня розпочала співпрацю із ANTITERROR SECURITY GROUP: у скільки обійдеться така синергія?

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(0 голосів)

Муніципальна варта Ірпеня підписала угоду про співпрацю з охоронною компанією ANTITERROR SECURITY GROUP. За умовами договору компанії стежитимуть за порядком і безпекою у місті разом. Про це стало відомо із сайту Мунварти (відео). 

Керівник Мунварти Микола Ковальчук запевняє, що для міста це дуже важливий і потрібний крок, адже стане ще безпечніше, оскільки, за безпеку відповідатиме більше фахівців. «Чим більше задіяно ресурсів для виконання функції дотримання безпеки в місті, тим місто буде безпечнішим. Крім цього, фахівці охоронної компанії надаватимуть нам інформацію про те, що відбувається у відкритих публічних місцях та рекреаційних зонах, щоб ми могли оперативно реагувати на порушення», – запевняє він.

В охоронній компанії теж задоволені початком співпраці і стверджують, що на правопорушення у місті відтепер реагуватимуть ще якісніше, адже компанія має добре підготовлених фахівців та збільшила кількість екіпажів. «На початку місяця наша компанія була додатково укомплектована новими екіпажами та посилена особовим складом», – повідомляє начальник відділу фізохорони ANTITERROR SECURITY GROUP Вадим Матвієнко.

Однак, не всім прийшла до душі така співпраці, жителі Ірпінської територіальної громади у соціальних мережах почали обурюватися щодо такої співпраці, адже впевнені, що це робиться для пустої трати бюджетних коштів і така співпраця із ANTITERROR SECURITY GROUP обійдеться місту недешево.

Проте, як повідомили в міськраді Ірпеня така співпраця не коштуватиме громаді ні копійки, бо є безкоштовною, а головна мета - обмін досвідом та взаємна допомога.

photo5375110309649429738.jpgphoto5375110309649429735.jpg

photo5375110309649429737.jpg

a26i4961-scaled.jpga26i5064-scaled.jpga26i4923-scaled.jpg

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1418 разів Last modified on Понеділок, 03 січня 2022 13:19

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту