Погода: -1°C

Четвер, 15 серпня 2019 17:55 Прочитано 2135 разів

“Мрій! Рухайся! Дій” – відбулося традиційне таборування біля Говерли

Автор Прес-служба ВГО "МНР"
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(0 голосів)

“Мрій! Рухайся! Дій!” – під таким гаслом відбулося цьогорічне традиційне молодорухівське таборування “Говерляна ім. В’ячеслава Чорновола”.
Біля підніжжя гори Говерла зібралися громадські активісти з різних куточків України, аби вдосконалити свої лідерські вміння для роботи у сфері національно-патріотичного виховання.Протягом чотирьох днів юнаки і дівчата навчалися командотворенню, проходили патріотичні квести, вчилися роботі в соціальних мережах, основам тактичної медицини. Лідерству та злагодженій роботі в команді можна було навчитися завдяки грі в пейнтбол. Також учасники таборування презентували діяльність своїх організацій, а під гімн ОУН “Зродились ми великої години” урочисто запалала таборова ватра.

 

Понад 120 учасників табору підкорили найбільшу вершину України – Говерлу. Традиція масового сходження на Говерлу була започаткована Народним Рухом України у 1990 році в рамках культурологічної акції “Дзвін” 16 липня. Саме в цей день було ухвалено Декларацію про державний суверенітет України і на згадку про цю подію в середині літа відбувається щорічне сходження на Говерлу.

 

“Цього року ми вирішили змінити колір футболок учасників табору з жовтого на чорний, адже чорний колір має більш елітарний вигляд. Але також чорний – це колір жертовності. Готуючи майбутню еліту України, ми маємо пам’ятати, що є нащадками і послідовниками борців за нашу Незалежність. Тих, хто ризикував своєю свободою і навіть життям за велику мрію – волю українського народу. Жертовність є ознакою справжньої еліти”, – сказав у своєму виступі голова ВГО Молодий Народний Рух Андрій Рибалко.
Молодий Народний Рух висловлює вдячність відділу Національно-патріотичне виховання Мiнiстерство молоді та спорту України за фінансову підтримку проекту “Рухаймося з нами”, в рамках якого відбувалося таборування.

 
 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2135 разів Last modified on Вівторок, 24 вересня 2019 18:10

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту