Погода: 2°C

Неділя, 01 жовтня 2017 14:39 Прочитано 3473 разів

Це Алупкінський лебідь і він дуже здивований «собачою-будкою» для лебедів в новому парку Письменників м.Ірпінь.

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(1 голос)
Це Алупкінський лебідь і він дуже здивований «собачої-будкою» для лебедів в новому парку Письменників м.Ірпінь.

До цих птахів у мене окреме ставлення, тому що лебеді, будучи благородними тваринами, були прикрасою Алупкінського парку і ставка, де я колись багато відпочивав, спостерігаючи за ними. Для їх комфортного існування всі будиночки були дуже добре впорядковані: сам по собі будиночок був великий, в ньому міг навіть спати чоловік, а найголовніше, вон и були поставлені в важкодоступних місцях, а ландшафтний дизайнер передбачив навіть, щось на зразок комфортного острівця, що б лебеді могли відпочити в спокійній обстановці і займатися іншими лебединими справами. Що ж ми бачимо в парку Ірпеня? Лебедям не створили жодних умов, зробив з них живий атракціон, щось на подобі декорації, як скульптури з дерев. Будиночок більше схожий на собачу будку, розташувався так, що будь-який бажаючий може «скривдити» птахів своїм бажанням зробити з ними селфі.

 

Уживеться тут ця пара лебедів? Я особисто сподіваюся, що з ними все буде добре і у них буде можливість знайти краще озеро. Або ж архітектори, цього чуда, самі поживуть день в подібній будці і потім усунуть цей «недолік». Ще сподіваюся, що захисники тварин, як міста, так і столиці, приїдуть в Ірпінь, якщо тваринам стане гірше (хоча вони можуть пропасти так само як і з'явилися і ми ніколи не дізнаємося правди, як це люблять місцеві чиновники)

P.S. Ірпінь поділився на тих, хто всім задоволений і «критиканів», але тільки «критикани» змушують чиновників робити свою роботу так як ПОТРІБНО, а не «тяп-ляп» виключно на день презентації та рекламних брошур депутатів-забудовників.


У мене все!

-->
Прочитано 3473 разів Last modified on Неділя, 01 жовтня 2017 14:44
Хафізов Костянтин

Журналіст, редактор газети "Інформаційний портал", голова первинної організації Національного союза журналістів України в м.Ірпінь

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту