Погода: 23°C

Вівторок, 18 липня 2017 03:02 Прочитано 5775 разів

Увага створен фейковий-провладний сайт та група з назвою «Портал Ірпеня»

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(1 голос)
Увага створен фейковий-провладний сайт та група з назвою «Портал Ірпеня»

В Ірпені використовують чергову технологію для дискредитації і створення фейковий новин: так був запущений сайт, який взяв ім'я «Портал Ірпеня», але більше нічого спільного з «Порталом Ірпеня» він не має.
На кривому зовні сайті, дублюються новини з інших видань, причому дублюються з явним спотворенням фактів. Все це і є частина технології для дезінформації населення.Фейкові сайти легко відрізняти по відсутності редакції, ліцензії, наявність реальних авторів.

Портал Ирпеня

До цього фейковий сайту була створена аналогічна група Фейсбуку в якої є адміністратор Оксана Данилюк, сторінка яка всіма своїми показниками дуже схожа на бота

Що ж стосується «власників», то все елементарно, навіть якщо судити по перших учасникам цієї групи і друзям «адміністратора»: секретар міської ради Денисенко, депутат від "Нових Обличч" Маркушин, Муніципальна Варта і т.д.
Все це свідчить про те, що Портал Ірпеня і особисто Євген Мельничук доставляє масу неприємностей -корупціонерам чиновника, і як результат ті витрачають ресурси на створення фейковий новин і сайтів. Тому просимо активістів не вестися та видяляти ботів з «друзів»

-->
Прочитано 5775 разів Last modified on Вівторок, 18 липня 2017 15:18
Хафізов Костянтин

Журналіст, редактор газети "Інформаційний портал", голова первинної організації Національного союза журналістів України в м.Ірпінь

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту