Погода: 22°C

Четвер, 04 травня 2017 08:01 Прочитано 6714 разів

"Маршрутка 420 - нові подробиці свавілля"

Автор Наталя Юрчак
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(0 голосів)

А чи знали ви, що з 15.01.2017, точнісінько в день підвищення вартості проїзду на приміському автобусному маршруті загального користування 420, ніким не узгодженого і не аргументованого, на всіх маршрутках було вивішено Додаток до паспорту маршруту, який чорним по білому «аргументував» це саме підвищення. Біда лише в тому, що легковірність та, правду кажучи, затурканість, не дала можливості пересічному користувачу послугами ТОВ «Фастів-Автотранс», а з ним його директора К.О. Федуна, котрий влосноруч підписав цей епохальний документ, помітити одну непримітну річ, яка фактично «пояснює і прояснює» недолугому ірпінчанину суть офіційної афери вищезгаданого ТОВ.
Насправді, шановні пасажири, стартова і кінцева станції прибуття всім відомого маршруту за номером 420 чітко визначені, як, відповідно, Ірпінь (БКЗ) і Київ АС «Дачна». Саме так звучить офіційна версія, тобто всім відома кінцева біля станції метро Академмістечко - це лише для вас, а на папері з печаткою вам дається право їхати аж до АС «Дачна», а це ще плюс близько 6 км в напрямку Києва. Погодьтеся, непоганий бонус власнику маршруту, який розраховував його згідно методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 17 листопада 2009 року за #1175, зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 27 листопала 2009 року за 1146/17162.

18280234 10209362453726621 1411983044 n 1

В зв'язку з вищевикладеним виникає два запитання:
1. Чи подана у маршрутках інформація узгоджена з вищезазначеними Міністерствами? Якщо так, то чому кінцева зупинка маршруту #420 на 6 км ближче від зазначеної кінцевої?
2. Чи довго ми з вами будемо переплачувати за маршрут #420, який не відповідає власним задекларованим вимогам?
Відповіді на поверхні, просто потрібно, нарешті, закликати до відповідальності монополіста, який призначив найвищі в регіоні ціни, порушивши не лише права пасажирів, але й власні офіційні зобов'язання.
P.S. Готуємо офіційний запит в обидва міністерства. Але, якщо ірпінчани виявлять свою громадянську позицію масово, то ми зможемо примусити не лише знизити тарифи, але й змінити ситуацію зі свавіллям перевізника докорінно.

-->
Прочитано 6714 разів Last modified on Неділя, 09 липня 2017 11:22

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту