Погода: 8°C

Понеділок, 17 жовтня 2016 06:36 Прочитано 3517 разів

В Бучі пройшов мітинг регіоналів, замість анонсованого народного Віче. Відео

Автор Юрій Примак
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Media
Rate this item
(1 голос)

Все почалось зі дзвінка мені, приблизно 15 год. В слухавці, голосом католицького Падре, чоловік назвався Тарасом і запрошував мене від імені, уповноваженого по справам АТО при Федоруку А.П., Кушнірчука А., прийти «захистити місцеве самоуправління», сьогодні о 16-ій на, як він виразився « бучанському Віче». На що почув у відповідь достатньо з того, що я дійсно думаю про місцеву владну банду, її «оборудки» і перманентні обіцянки та прикриття атовцями, своїх брудних справ, після чого, абонент поспіхом почав прощатися.

Media
Той факт, що дерибанщики, зараз коли «запахло смаженим», всіляко намагаються втягнути атовців, часто за допомогою підміни понять, граючи на відчутті боргу, вини, вдячності чи взагалі патріотизму(!) – вразив мене до глибини душі, та так що аж занудило… Тож мені нічого не залишалось, як поспішити на дану акцію – і побачити все на власні очі.

Віче в Буче

На Київській площі, під волання з динаміків низькопробних «двіжняків», з обіграною в своїх безглуздих текстах назвою міста, з виразом рабської покірності та совкової приреченності, помалу збиралися і кучкувались за інтересами люди. Пенсіонери, як переважна частина присутніх, з генетичним страхом в очах, пошепки вели між собою дискусію, напевно згадуючи, хто саме з депутатів і як регулярно підкормлює їх пайками з картоплею й гречкою, які тепер вони змушені відпрацьовувати, тут на мітингу. Окремо, з надією пасажирів Титаніка в очах, стояли залежні, як плоть від плоті, від місцевої влади бізнесворотили, забудовники, та нещодавно «понаїхавші» в Бучу, люди середнього віку, теж напевно турбувалися за свої, заплачені в столиці податки. Між шеренгами, моторно шастав адмінресурс, роздаючи прапори, щодня активно зраджуваної ними країни, бучанські прапорці та заздалегідь заготовлені плакати, з черговою порцією лайновимог.
Пересилюючи звук потужних динаміків, дзвеніли численними орденами й медалями на українських «дубках», чомусь аж так сильно відданні Царю всія Буча, півтора десятка «афганців», серед яких, таки затесався один атовець а заодно герой нещодавнього корупційного скандалу, з виділенням йому міськрадою 10 соток лісових угідь, після рішення ВСУ, саме по тих землях.

Віче в Буче

Ні, ви не подумайте, декілька чоловік, учасників війни з Росією на сході України, там таки були присутні, інше питання – що саме вони боронили, на цій «дивній» війні, навіщо і за що, ще досі там щодня гинуть побратими? За нашу внутрішню окупацію корупціонерами і злодіями, перефарбованими ініціаторами цієї війни? Чи за постійну брехню і пусті обіцянки можновладців штибу Федорука з Карплюком? Один з ораторів, атовець з Луганщини, інвалід, що йому якимось чином вдалося виманити у місцевих владних забудовників собі квартиру, наостанок таки обмовився «... єсли его, ( Федорука ), снимут – то нам ничего не дадут...», - чим ще раз підтвердив істинні, корисні мотиви більшості там присутніх. Так що ми там воюємо, брате?
Гірко і бридко було спостерігати за цим всім сюрреалізмом, де обмануті і обкрадені владою жебраки, прийшли благати у когось там, продовжувати їх обманювати і в них красти і ні в якому разі не зупинятись – бо шо ж! Вони так звикли і по іншому вже не можуть. Мимоволі виникла паралель з Мордором, де по-суті в головах відбувається те ж саме і тільки невеличкий процент незламних, вільних духом, щодня тане в зведеннях речників АТО. І це насправді жахливо.

viche17 10 4


Не буду я вам докладно розповідати, про те як сам, один, на їх загал намагався виразити точку зору мовчазної більшості притомних бучанців , як одразу ж підбігли цілим натовпом злодійські посіпаки. Як почав розпускати руки водоканальний Маркушин, як з непритаманною, як на свої роки спритністю, підскочив і почав тягатися зі мною, схожий на «сірого кардинала» сідочолий регіонал, чи як злісно сичав, збоченими перверзіями на вухо, сумнозвісний викрадач монашок Даніш, про погрози від натовпу «підростаючого покоління» дерибанщиків і цілковиту відсутність реакції, стада «мітингувальників». Все це є на відео. Кому цікаво – перегляне.
Бог з ним, зі мною. Питання в іншому.
Скільки нашому народу потрібно поколінь, щоб перестати бути бидлом?
І чи дасть Бог, коли не будь, цьому відбутися?

-->
Прочитано 3517 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту