Погода: 6°C

Середа, 12 жовтня 2016 20:33 Прочитано 2396 разів

Злита історія

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
Rate this item
(5 голосів)

Минуло кілька тижнів від початку чергового свавілля, на цей раз на Пушкінській, а віз контролюючих органів на чолі з небезвідомою Є.Алєксеєвою – і нині там. Нагадаємо, що несанкціонована вирубка столітніх верб навколо мальовничого озера тривала кілька діб, після чого ще 3 дні проводилося спалювання дерев, а потім, під шумок щойно відремонтованої ливньовки злили і все озеро. Радість від спорудження ливньової каналізації, якими ніде не пахне в афро-європейському місті здоров’я, та відремонтованої ділянки дороги на початку Пушкінської була передчасною.І не тому, що дорога так і не доведена до ладу, а тому, що у свіжо реставровану ливньовку, не зважаючи на скарги мешканців сусідніх будинків та жителів прилеглого приватного сектору, потихеньку спустили озеро, перетворивши колишню оазу Ірпеня на змертвілу улоговину. Тут треба зробити ліричний відступ, щоб читачеві стало зрозумілим те, що новим господарям Ірпеня за перегонами розкрадання бюджету апріорі не відоме.
Місцеві краєзнавці сповіщають, що озеро на початку Пушкінської тісно пов’язане з іменем Бориса Пастернака, який ціле літо 1930-го року провів на його околицях, у знятій ним та ще кількома дружніми сім’ями дачі трохи вище по вулиці. Оскільки до річки було далеко, то вони частенько з сином відпочивали саме тут у спеку. Ірпінська атмосфера, природа і оточення справили на нього незабутнє враження, надихнувши незабаром до написання свого безсмертного «Доктора Живаго», який згодом зробив його Нобелівським лауреатом. В листі до знайомої Пастернак так описував свій стан: «А лето было восхитительное, замечательные друзья, замечательная обстановка… работа, вдруг как-то отошла на солнце, и мне давно, давно уже не работалось так, как там, в Ирпене». Тут розпочався його роман із дружиною відомого піаніста Генріха Нейгауза, Зінаїдою, з якою пізніше, побравшись, він спільно прожив до останнього дня. Власне, це літо настільки змінило письменника, що ознаменувало новий післяірпінський творчий злет Б.Пастернака.

 


Але вся ця лірика, дорога поціновувачам скарбів історії та культури Ірпеня, чужа новим обличчям можновладців, адже їхній рівень краєзнавства сягає знань про історію минулих «папередників» Бондаря і Скаржинського, яких, до слова, вони так і не притягнули до відповідальності за дерибан, але на яких повсякчас посилаються, щосили виправдовуючи власні злодіяння. А тому, дзвінки схвильованих сусідів щодо беззаконня, були вислухані вищезгаданою Алєксеєвою і, завбачливо «взяті під контроль» з обіцянкою терміново приїхати і розібратися із зловмисниками, що несанкціоновано врізалися у каналізацію. У підсумку, озера більше немає, як немає садиб М. Рильського і О.Петрусенко, - їхня історія похована під нашвидкуруч клепаними, всупереч діючому законодавству та нормам будівництва, АТБ і таунхаусами. Натомість розчищено майданчик з непросихаючим болотом та понівеченим ландшафтом під нову забудову. Сміхотворно затиснутий приватними будівлями і садибами, символічно бовваніє новий буд майданчик, яких у нинішньому Ірпені рекордна кількість в країні, їх тут вже близько 100.

Що тут сказати? Що сигнали лиха приймаються, інформація про порушення і злочини то тут, то там десь фіксується, а в підсумку її приховують перевертні від Посольства Божого (детальніше тут http://irpen.ru/posledovateli-posolstva-bozhego-i-antimadanovcy-uspeshno-idut-vo-vlast-v-irpene/), яких у місцевих органах влади чимало. Бувший казначей Аделаджі Алєксеєва - адепт і виконавець Сандеєвської волі, за якою виголошена самим у 2010 році директива брати владу в свої руки, була взірцево виконана нею і її прибічниками з Нових Облич. З інших відомих служителів культу Аделаджі слід згадати антимайданівку Юлію Кульчицьку, що зовсім недавно змінила на посту заступника начальника КЖЕП «Ірпінь» сестру О.Олійнич Валентину Лаврик. Що ж, в світлі останніх подій можна лише поспівчувати підприємливим віруючим панянкам і побажати вчасно покаятися перед мечем Феміди, що вже наступає на п’яти їхнім господарям.

-->
Прочитано 2396 разів Last modified on П'ятниця, 14 жовтня 2016 09:53
Бура Тіна

Блогер Портала Ирпеня

Latest from Бура Тіна

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту