Предупреждение
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 121
Menu

Вишневе забарвлюється у жовту блакить

Новости Вишневое Новости Вишневое

Першого червня у Міжнародний день захисту дітей вжевтретє вишнівчани прикрасили одну зі стін міськоїбагатоповерхівки у жовто-блакитні кольори.

Ініціатором прикрашення міста виступила громадська ініціатива«Люблю Вишневе». Стартом патріотичної акції став першийнаціональний прапор, який був встановлений на дахувишнівського житлового будинку міським активістом СергіємГулієвим. Підтримати ініціативу побажали безліч вишнівчан,серед яких опинився громадський активіст Іван Гришин, якийзазначив, що акція триватиме доти, доки у Вишневому незалишиться жодної непривабливої будівлі спаплюженоїаматорським графіті або непристойними написами.

 

 Ініціативні вишнівчани вже розфарбували дві трансформаторні підстанції, а також елемент стіни будинку у центрі міста. Щоразу акціянабирає обертів, і тепер стає все більше бажаючих прикрасити рідне Вишневе. Наразі у патріотичних розфарбовуваннях беруть участьшколярі, активісти, спортсмени і навіть найменші вишнівчани, яким стає до вподоби прикрашати місто у якому вони живуть.

Щоразу по завершенню фарбувальних робіт, всі, хто долучився до національної течії виконують гімн України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины