Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Чи стане Ірпінь містом здоров’я?

міській раді відбувся круглий стіл міській раді відбувся круглий стіл

25 липня у міській раді відбувся круглий стіл на тему “Здобутки і перспективи системи охорони здоров’я в Ірпінському регіоні”. Серед основних спікерів були відмічені:

Анастасія Попсуй (заступник міського голови): «Шлях до змін відкрився! Ми вже досягли певних успіхів і будемо тільки набирати обороти у визначеній стратегії. «Ірпінь – місто здоров’я» це не просто слова, вони включають у себе майбутній зріст якості надання послуг на місці, медичний туризм, повернення місту рекреаційного статусу, а значить поверненню сили лікувальному напрямку. Нам потрібно покращити те, що вже є і додати те, чого не було, щоб вийти на новий рівень».

Ігор Найда (член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України): «Ірпінський регіон довго йшов до того, щоб почати активно змінюватися в області охорони здоров’я. Раніше ми були місцем втрачених можливостей, зараз же ми готові стати кращими! Дуже шкода, що медична і пацієнтська спільноти не згуртувалися і не виразили своїх пропозицій. Наш сьогоднішній стіл – це посил до громадськості, щоб на базі розглянутих запитань визначити вірний напрямок роботи і об’єднати зусилля для сумісного крокування до змін на краще! Головне – це спільна робота, потрібно дотримуватись принципу, що абсолютно всі можуть бути суб’єктами співпраці».

Андрій Тумасов (головний лікар Ірпінської ЦМЛ): «Всі знають, що в цьому році ми відкрили нову дитячу поліклініку з абсолютно новим обладнанням та нову амбулаторію. Проблема в тому, що нам катастрофічно не вистачає вузькопрофільних спеціалістів. Є два шляхи: перший – переманювати з інших міст, другий – вивчити самим, але це надто довгий процес. У найближчих планах – відкриття ще двох амбулаторій з метою підвищення рівня територіальної зручності для обслуговування населення. В Ірпені критично не вистачає блоку інтенсивної терапії для дітей. З такими проблемами людям доводиться їздити до Києва. Ми вже до кінця року відкриємо цей блок у дитячій лікарні на вулиці Комінтерна. Планується також відкриття лабораторії в поліклініці (на вулиці Садовій). Необхідно ще створити систему контролю якості медичних послуг. Скарги – це подарунок для нас. Ми не можемо охопити все, а люди допомагають знайти слабкі місця. До того ж почалася розробка та введення програми платних послуг, яка дозволить збільшити зарплати медичним працівникам».

Костянтин Надутий (член Правління Всеукраїнського Лікарського товариства) презентував програму реформування та розвитку: «Потрібно працювати за простими тезисами: на посадах не куми, а компетентний персонал, що пройшов конкурсний відбір; підвищення чутливості системи до потреб людей, шляхом громадського аудиту і громадського нагляду із публічним звітуванням; підтримка волонтерства; спеціалізована допомога там, де вона є якісною і комплексною – багатопрофільність лікарні, що надає весь спектр допомоги населенню і задовольняє усі потреби людей; зменшення тягаря особистих видатків громадян на медичне обслуговування та доступність медикаментів; безпечне довкілля та пропаганда здорового способу життя».

Поступово Ірпінь набирає здорового вигляду,а от, чи стане воно містом здоров’я, це покаже час.

Дополнительная информация


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины