Menu

Пільги для дітей учасників АТО та переселенців

  • Автор 
Лінник Лінник

Набув чинності закон щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньопереміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.

Встановлено, що держава забезпечує цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років:

- осіб, визнаних учасниками бойових дій;

- їхніх дітей, дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів або помер унаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів, а також унаслідок захворювання, отриманого в період участі в АТО;

- дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер унаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час масових акцій громадянського протесту;

- дітей, зареєстрованих як внутрішньопереміщені особи.

Державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти надають у вигляді:

- повної або часткової оплати навчання за кошти державного та місцевих бюджетів;

- пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти;

- соціальної стипендії;

- безкоштовного забезпечення підручниками;

- безкоштовного доступу до мережі Інтернет, систем баз даних у державних і комунальних навчальних закладах;

- безкоштовного проживання в гуртожитку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины