Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 04 ноября 2016 13:55

В Ірпені було створено осередок Національної Спілки журналістів України, яку очолив Хафізов Костянтин

Автор

2 листопада у редакції «Інформаційного Портала» відбулися перші організаційні збори місцевого осередку Національної спілки журналістів України в місті Ірпінь. Захід пройшов під головуванням члена НСЖУ Костянтина Хафізова.

 Були розглянуті питання реєстрації осередку та прийому до спілки нових членів. Наголошувалося, що до неї можуть бути рекомендовані та прийняті тільки ті люди, які працюють на штатній або позаштатній роботі в ЗМІ, мають реальні періодичні публікації.

Також була мова про недопустимість публікацій членами осередку замовних бездоказових публікацій, що шкодять репутації людей та організацій. Крім того членами осередками НСЖУ були задекларіровани Європейскі цінності та норми праці журналістів.

Прозвучали пропозиції на предмет постійного і змістовного діалогу журналістської спільноти Ірпеня з владними структурами міста.

Біографічна довідка про Хафізова Костянтина:

Хафізов Костянтин, редактор газети "Інформаційний портал" та "Портала Ірпеня", працює в Ірпені з 2016 року. Хафізов є членом спілки НСЖУ з 2009 р. До окупації Крима проводив журналістські розслідування в Ялті та працював редактором газети "Южний Бульвар" та "Портала Великої Ялти". 
З біографією можно ознайомитись за посиланням: http://irpen.net.ua/component/content/article/2-uncategorised/49-khafizov-konstantin-ofitsialnaya-biografiya?Itemid=101

Хафизов Константин

Прочитано 1249 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины