×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653
Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 03 апреля 2015 15:23

У Києві пройде конкурс на кращий міський стартап

Автор

В столиці розпочалася реєстрація учасників та подача проектів в рамках відкритого конкурсу на кращий міський стартап-2015 м. Києва "Best Urban Social Startup".

Конкурс "Best Urban Social Startup" є складовою Фестивалю проектів міського розвитку "PRO місто", який відбудеться у Києві 29-31 травня 2015 року, - повідомляють організатори.

Метою конкурсу "Best Urban Social Startup" є визначення та подальша підтримка кращих стартапів (проектів на стадії ідеї), які вирішують конкретні проблеми міського життя, відповідають на актуальний суспільний запит та спрямовані на покращення громадського простору Києва.

Організатори розраховують на те, що конкурсні рішення будуть інноваційними, але водночас реалістичними. Конкурсанти мають реалізовувати свій проект або його пілотну частину впродовж року та "вкластися" в бюджет призового фонду (200 тис. грн. від спонсору конкурсу).

Ще одна особливість конкурсу полягає у тому, що його учасники пропонуватимуть ідеї, як покращити громадський простір, використавши ІТ-інструменти. До ІТ-складової проектів можуть входити веб-сайт або веб-портал, "розумний" гаджет, мобільна аплікація або аплікація для соціальних мереж.
 

Крім того, конкурсанти мають зважати на принципи сталого розвитку міста. Зокрема, автори тих проектів, які будуть спрямовані на подолання технологічних та поведінкових бар’єрів до впровадження енергоефективності, отримають два гранти по 10 тис. грн. кожний.

Учасник конкурсу має заповнити форму на сайті promisto.socialboost.com.ua та підготувати презентацію за розміщеним там само шаблоном – після цього його проект з’явиться на сайті та стане доступним для on-line голосування. Підсумки on-line голосування будуть підбиті 10 травня. Журі врахує їх як додатковий голос при визначенні 10 фіналістів під час сесії, що відбудеться 11-12 травня.

28 травня в рамках фестивалю відкриється виставка 10 проектів, що вийшли у фінал, а 31 травня фіналісти презентуватимуть їх перед журі та громадою. Переможець конкурсу та лауреати премій від партнерів будуть визначені за результатами публічних презентацій.

 

Дополнительная информация

Прочитано 1330 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины