Menu

В Ірпені збудують нову дорогу як альтернативу залізничному переїзду

В Ірпені збудують нову дорогу як альтернативу залізничному переїзду

В Ірпені будують дорогу на вулиці Підгірна. Ця дорога проляже під залізничним мостом і за словами директора КП «Ірпіньжитлобудінвест» Ігоря Дворнікова стане альтернативою залізничному переїзду.

Пропускна здатність залізного переїзду вже давно не витримує потоку машин сучасного  Ірпеня, тому й прийняли рішення про розширення та осучаснення нового шляху та проїзду під мостом. Довжина ремонтованої дороги понад три кілометри, ії запроектували розширити до семи метрів.

Враховуючи те, що потрібно провести виторфовку грунту, встановити ливневки, накласти нове покриття та зробити тротуар плюс заплановані велосипедні доріжки, то роботи можуть дотягнуться аж до зими.

Хоча звичайно головне не це, а поява альтернативного шляху проїзду залізничної колії та зменшення стану аварійності на наших дорогах.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины