Menu

Жителі Ірпеня вимагають покарати УКРАВТОДОР за перекриття траси 15 вересня

Жителі Ірпеня вимагають покарати УКРАВТОДОР за перекриття траси 15 вересня

Пам’ятаєте, 15 вересня, без попередження, була перекрита траса Р-30?
Ніхто не бачив ні повідомлень, ні інформаційних табличок. По факту, багато тисяч людей стали перед заблокованою трасою та зіпсували собі пів дня, поки діставались Києва.
УКРАВТОДОР дав дозвіл на перекриття траси ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ПРОДАКШН» для проведення зйомок, однак у дозволі ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ПРОДАКШН» було вказано і перелік необхідних заходів до проведення перекриття, в тому числі і схема організації дорожнього руху з об’їзними шляхами, висвітлення відповідної інформації в засобах масового інформації.


УВАГА! Питання: чи бачив хтось хоча б натяк на попереджувальні заходи?
За свідченням мешканця м. Ірпінь, Олексія Батюжевського, наш пильний УКРАВТОДОР розмістив інформаційні пано постфактум, 17 вересня (фото у додатку). Олексій вже зробив інформаційний запит стосовно даної ситуації (текст буде вказаний нижче).

tablichki pro trassu

Отже, шановні постраждалі від несвоєчасного повідомлення про перекриття траси Р-30. Відповідальні Київські інстанції не вважали за потрібне повідомляти нас, а потім вчинили ще нахабніше, розмістили інформаційні пано опісля створеної проблеми. Це прояв великої неповаги до людей та безвідповідальне відношення до своїх обов’язків.
Організовуємо письмовий ФЛЕШМОБ для УКРАВТОДОРа! Нехай вони почнуть поважати людей!

Кожен, хто втратив багато часу та отримав багато проблем від перекриття траси Р-30, пишіть/друкуйте лист (приклад тексту нижче), підписуйте, купуйте конвертик та марку, і надсилайте свої обурення та скарги до УКРАВТОДОРу. Написав сам, передай інформацію іншим!

list do avtodora

Якщо промовчите зараз, не нарікайте на повторення подібних сюрпризів. Їм зручно, коли всі мовчки терплять!
Додатково, охочі можуть спрямувати свої запити і до ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ПРОДАКШН» - це саме їх дії стали причиною перекриття траси.

P.S. При бажанні, лист УКРАВТОДОРу можливо надіслати факсом або електронною поштою, з позначкою, надати відповідь на вашу поштову адресу (вказати вашу адресу).
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зразок листа до Укратодора

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины