Menu

Триває розгляд кримінального провадження відносно знищення лісу

Директор КП «Ірпіньзеленбуд» Ольга Олійнич Директор КП «Ірпіньзеленбуд» Ольга Олійнич

Слідчими  Ірпінського міського відділу Національної поліції триває розгляд кримінального провадження стосовно незаконного знесення дерев на розі вулиць Університетська, Суворова та Чехова. Так, 28 липня співробітники поліції взяли пояснення по суті справи в громадського активіста Євгена Мельничука та журналіста «Порталу Ірпеня» Зореслава Замойського.

Як повідомляв «Портал Ірпеня»,  25 березня громадські активісти Євген Мельничук та Олена Старшинова викликали поліцію по факту незаконної вирубки лісу. Активісти та поліцейські застали два трактори з навантаженими свіжоспилянною деревиною причепами. Трактористи, які були співробітниками комунального підприємства «Ірпіньзеленбуд»,  вивантажили з причепів деревину, зняли з тракторів номери, потім спробували тікати з місця події, та були зупинені поліцейськими.

Директор КП «Ірпіньзеленбуд» Ольга Олійнич не прибула на місце події. Прізвище Ольги Романівни Олійнич дуже часто виникає в контексті порубки лісових насаджень на Приірпіннї, а ще раніше, коли вона була секретарем Ірпінської міської ради, звучало і контексті незаконного виділення в приватне користування земель Лісового фонду України.

16  червня в тому районі був відкритий центральний міський парк. Він був широко анонсований як «робота мера Володимира Карплюка на благо Ірпеня та ірпенчан», проте навряд чи без активних дій громадян стало можливим збереження більше тисячі лісових дерев. До речі, до цього часу є небезпека подальшої вирубки зелених насаджень, що є прилеглими до території центрального парку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины