Menu

Міська рада Бучі схвалила план забудови великої території міста

Міська рада Бучі схвалила план забудови великої території міста

23 червня сесія Бучанської міської ради схвалила три детальні плани забудови території в 191, 55 та 10 гектарів. Проголосувала абсолютна більшість депутатів. Відмовилися підтримувати рішення депутати від ВО «Свобода» та Партії захисників вітчизни.

Також схвалено питання будівництва на території в 4 га, щодо якої не було проведено громадських слухань. Це є явним порушенням.

Показовим був факт, що сесію провів секретар БМР Василь Олексюк. А сам мер Бучі Анатолій Федорук в час коли йшов розгляд кардинально важливих для міста питань, був помічений в Коцюбинському на виїзному засіданні парламентського  Комітету з питань протидії корупції. Складається враження що міський голова просто переклав на секретаря тягар подальшої відповідальності за прийняття рішень про забудову вищевказаних гектарів землі, яка власне належить до лісового фонду країни, і відповідно не може бути пущена під будівництво.

Громадськість Бучі вже відреагувала в соцмережах щодо сьогоднішнього голосування. Переважна більшість дописів є критичними за змістом. І дійсно, у разі реалізації проектів забудови Буча фактично стане «спальним районом». Це за відсутності належної дорожньої розв’язки та інфраструктури.

sots seti pro buchu

Нагадаємо, громадські слухання стосовно забудови Бучі проходили 24 грудня, 17 травня та 21 червня з великим резонансом та  конфліктами. Громадськість висловлювала протести проти планів інвесторів будівельних проектів з Криму та архітекторів з Литви. Проте, для схвалення детального плану забудови достатньо лише факту проведення  слухань. А отримати рішення в міськради де більшість виступає на боці забудовників ще простіше.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины