Menu

Активісти продовжують боротьбу за територію "Дружби". Фото

Парк Дружба Парк Дружба

   Надвечір у неділю 7 лютого активісти та просто небайдужі мешканці Ірпеня зібралися на вулиці Льва Толстого  біля колишнього санаторію «Дружба». Людей цікавила подальша доля зелених насаджень на огородженій парканом території. Як неодноразово повідомлялось в місцевих ЗМІ та соцмережах, з початку лютого 2016 року  тут було знищено близько 20 здорових сосен. Завдяки втручанню небайдужих громадян та поліції, повній вирубці дерев поки що  вдалося запобігти.

   З виступів громадських активістів стало відомо, що до Ірпінського міського суду вже поданий позов з вимогами зупинити вирубку дерев та початок будівництва багатоповерхових будинків на території «Дружби». Були посилання на численні порушення законодавства при відведенні земельної ділянки, яка начебто вже не відноситься до земель рекреації.

    Активісти анонсували на 09.30 ранку 8 лютого пікет перед міським відділком поліції з вимогами виконання правоохоронцями своїх повноважень щодо незаконної вирубки лісу. Нагадаємо, на штраф майданчику поліції з 6 лютого знаходиться екскаватор, за допомогою якого  продовжували нищити сосни.  Цим ескаватором було пошкоджено силовий електрокабель, тому багато квартир прилеглого до Льва Толстого району опинились ввечері без електрики. Станом на 17:00 7.02.2016, не у всіх будинках було поновлено електропостачання.

   Також нагадаємо, що  4 лютого під час наради з питань благоустрою у міськвиконкомі перший заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк заявив, що влада міста однозначно проти переведення земельної ділянки колишньої «Дружби» в категорії земель відведених під багатоквартирне будівництво. «Ніхто не погодить забудовнику будь-яких проектів на території колишнього санаторію, земля якого належить до зонінгу рекреації!» - запевнив людей Христюк.

Проте, на жаль, вже 6 лютого  ситуація набула ще більшого загострення. Зараз питання збереження дерев на «Дружбі» лишається тривожно відкритим.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Галерея изображений

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины