Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 11 января 2016 18:26

В Ірпені найближчим часом має відкритись стаціонарний притулок для бездомних тварин.

Автор Зореслав Замойский
В Ірпені найближчим часом має відкритись стаціонарний притулок для бездомних тварин. В Ірпені найближчим часом має відкритись стаціонарний притулок для бездомних тварин.

  Відео.  Як розповіла «Порталу Ірпеня» голова ГО «Центр захисту тварин» Ірина Мурга активісти-захисники тварин ще в серпні минулого року подали до міськради відповідне звернення щодо виділення земельної ділянки під притулок за адресою: вулиця Дзержинського,1.

   11 січня активісти зустрілися з перший заступником міського голови Дмитро Христюком. І розповіли про те що питання стоїть на місці з причини відсутності належного реагування відділу Держкомзему. Було висловлено прохання сприяти прискорення винесення розгляду питання на сесію міської ради з тим, щоби нарешті з’явилася нормативна база під облаштування притулку. Дмитро Христюк дав обіцянку розібратись з ситуацією протягом поточного тижня. Прозвучали також думки відкриття подібного притулку і у смт. Гостомель.

   Головним завданням закладу,  за словами активістів, є роботи по стеріалізації бездомних тварин, і як наслідок, різкого зменшення числа собак та котів такої категорії на вулицях нашого міста. Також кваліфікованні спеціалісти зможуть надавати необхідну ветеринарну допомогу чотирьохлапим пацієнтам.

  В планах ще й створити готель для тварин чиї господарі тимчасово відїзжають з міста і не мають на кого полишити своїх домашніх улюбленців.

Прочитано 3214 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины