Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

В Ірпені найближчим часом має відкритись стаціонарний притулок для бездомних тварин.

В Ірпені найближчим часом має відкритись стаціонарний притулок для бездомних тварин. В Ірпені найближчим часом має відкритись стаціонарний притулок для бездомних тварин.

  Відео.  Як розповіла «Порталу Ірпеня» голова ГО «Центр захисту тварин» Ірина Мурга активісти-захисники тварин ще в серпні минулого року подали до міськради відповідне звернення щодо виділення земельної ділянки під притулок за адресою: вулиця Дзержинського,1.

   11 січня активісти зустрілися з перший заступником міського голови Дмитро Христюком. І розповіли про те що питання стоїть на місці з причини відсутності належного реагування відділу Держкомзему. Було висловлено прохання сприяти прискорення винесення розгляду питання на сесію міської ради з тим, щоби нарешті з’явилася нормативна база під облаштування притулку. Дмитро Христюк дав обіцянку розібратись з ситуацією протягом поточного тижня. Прозвучали також думки відкриття подібного притулку і у смт. Гостомель.

   Головним завданням закладу,  за словами активістів, є роботи по стеріалізації бездомних тварин, і як наслідок, різкого зменшення числа собак та котів такої категорії на вулицях нашого міста. Також кваліфікованні спеціалісти зможуть надавати необхідну ветеринарну допомогу чотирьохлапим пацієнтам.

  В планах ще й створити готель для тварин чиї господарі тимчасово відїзжають з міста і не мають на кого полишити своїх домашніх улюбленців.

Последнее изменениеВторник, 12 января 2016 02:00

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины