Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Мэр Ірпеня прокоментував побиття активістів та пропонує зустрітися

Мэр Ірпеня прокоментував побиття активістів. Мэр Ірпеня прокоментував побиття активістів.

Обновлено. На своїй офіційній сторінці у Фейсбуці, чинний мер Ірпеня - Володимир Карплюк, прокоментував напад на депутата Миколи Яременко. Мер не пов'язує напад на депутата з його політичною діяльністю або громадянською позицією, припускаючи, що напад, швидше за все було розв'язане на побутовому рівні.


Ми також скористалися моментом і попросили дати свою оценьку подіям з нападом на нашого жураналіста - Зореслава Замойського.

Володимир Карплюк

Учора ряд блогерів оприлюднили інформацію про побиття в Ірпені члена партії “Сила людей” Миколи Єременка. Я невідкладно зв’язався з правоохоронними органами. Це могло бути ще одне із серії побиттів, які відбувалися на Приірпінні та щодо необхідності розслідування яких я неодноразово звертався до МВС. За попередньою інформацією, даний інцидент за участі Миколи Єременка та ще декількох людей має побутове, а не політичне забарвлення, проте остаточні висновки робитиме слідство. Усіх, кому відома інформація про бійку Миколи Єременка з молодиками, а також про побиття людей в Ірпені та Приірпінні, що відбувалися раніше, прошу повідомляти правоохоронні органи.


Володимир Карплюк: Шановні, ці звинувачення безпідставні і сформульовані на основі чуток та чорнушних інформаційних вкидів. Такі питання потрібно вирішувати шляхом діалогу з громадою. Тому я запрошую усіх активістів, журналістів, громадських діячів Ірпеня та Приірпіння на зустріч наступного тижня, де ми обговоримо усі проблемні питання. Має місце системна провокація з побиттям активістів. Хтось стравлює громаду та міську раду, це комусь вигідно політично. Тому нам варто сісти і все обговорити. Якщо Ви підтримуєте мою ініціативу, ми визначимо час на вечір вівторка, орієнтовно на 18:00-19:00 і спокійно, без політичних баталій обговоримо ситуацію в Ірпені.

Последнее изменениеПятница, 20 ноября 2015 18:02

Дополнительная информация


Комментарии   

0 #1 TOM 23.11.2015 18:07
Это метод работы новой элиты. Как только слуги народа стали великими строителями и пошел деребан земли, так и началась веселая жизнь у коренного населения. Бьют, запугивают и.т.д. Вы только попробуйте, поговорите с Нелюбиным и Вам все станет ясно.
Цитировать
0 #2 Инициатива 25.11.2015 18:02
Цитировать
0 #3 yr 01.06.2016 13:05
Карплюк забил стрелку.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины