Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 11 ноября 2015 09:54

Нові дорожні реформи Ірпеня

Автор

Невдовзі буде розроблений цілий загальний проект на місто, який зрегулює рух транспортних засобів по Ірпеню.

Зменшення навантаження руху автотранспортних засобів по вулиці Соборній буде здійснено за рахунок перенесення частини основного потоку автомобілів на вулицю Університетську.

Спільно з Департаментом автоінспекції вивчається питання оптимальності регулювання руху. Ним будуть передбачені найбільш небезпечні перехрестя, черговість встановлення світлофорних об’єктів, черговість встановлення нових знаків.

Бюджетом на 2016 рік буде заплановано близько чотирьох нових світлофорів, продовження ремонтних робіт проблемних ділянок дорожнього покриття.

Нагадаємо, що за 2015 рік був проведений масштабний ямковий ремонт доріг, заасфальтовано величезну кількість вулиць та вирішено проблемне питання з дорогою на Стоянку.

Дополнительная информация

Прочитано 1282 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины