Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 02 ноября 2015 16:19

Мама української співачки Світлани Лобода стала депутатом Ірпіня

Автор
Маша Лободы стала депутатом в Ирпене Маша Лободы стала депутатом в Ирпене

Як повідомив кореспондент RegioNews, Лобода Наталія Василівна, яка є мамою відомої української співачки Світлани Лободи, стала депутатом Ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя». У міськраді Наталія Лобода планує відстоювати збереження зелених зон міста.

Партія «Нові обличчя» отримала більшість голосів виборців Ірпеня та Приірпіння і провела 15 з 36 депутатів міськради. Загалом, партія «Нові обличчя» провела своїх депутатів до семи районних і семи міських рад Київської області, а також міських голів кількох міст Київщини. Міським головою Ірпеня жителі міста знову обрали Володимира Карплюка, який є лідером партії «Нові обличчя». Кандидування Наталії Лободи до Ірпінської міської ради підтримала і її дочка Світлана Лобода. Наталія Лобода проживає у місті Ірпінь і є громадським активістом, виступаючи за збільшення кількості парків та скверів у Ірпені та за збереження зелених зон міста.

Дополнительная информация

Прочитано 3558 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины