Menu

Від оренди хочуть звільнити фейкове ЗМІ Карплюка ITV або фейки та пропаганда, яку спонсорують мешканці Ірпеня

Від оренди хочуть звільнити фейкове ЗМІ Карплюка ITV або фейки та пропаганда, яку спонсорують мешканці Ірпеня

В Ірпені дійсно створені чудові умови для ведення бізнесу, звісно при умові, що ви або працюєте на владу, або самі є депутатом, чи приближеною особою. Але все це дуже дорого обходиться платникам податків. Під час карантину, влада Ірпеня рішила допоїти тим ЗМІ, що їх нахвалюють та публікують фейки про людей, які мають власну думку, це ми про ITV.

 

 

Так під чергову допомогу від влади попало фейкове ЗМІ ITV. У цієї агенції влада міста замовляє піар сюжети, де розповідає про свої героїчні вчинки та допомогу містянам, все б нічого, але коштує такий піар міста майже пів мільйона. Ця інформаційна агенція випускає сюжети, які не мають відношення до новин, а більш схожі на рекламні ролики влади.

vidplateziv

 

Щоб допомогти «нужденним» на наступній сесії вирішили «простити» орендні платежі. Успіх цієї агенції та шалені суми за бездарні відео можна пояснити тим, що один з власників ТОВ є ТОВ "Піар Лайн", яке зв'язуть на пряму з Карплюком. 


Звісно хочуть звільнили і депутата від "нових облич" Максима Плешка, який і так вже отримував в оренду за 1 грн приміщення в центрі міста Ірпінь. Про це ми писали у статті: 

Хорошо быть депутатом в Ирпене: Плешку дали арендные каникулы на зиму... а вам слабо снимать помещение в центре за 1 грн.?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины