Menu

Як депутат Калічка через КП виводить з бюджету Ірпеня мільйони гривень

Як депутат Калічка через КП виводить з бюджету Ірпеня мільйони гривень Як депутат Калічка через КП виводить з бюджету Ірпеня мільйони гривень

Ірпінській бюджет регулярно витрачає мільйони на дуже "корисні", за думкою депутатів, речі - плитку, скульптури, колони з фанери та інше. Цікаву схему з КП "Ірпінькомунікаціясервіс" вигадали для депутата Калічка від  ПП "Батьківщини". Про це був вже окремий сюжет від ІА “Погляд”. Але зараз є конкретний приклад, як влада Ірпеня переплачує в рази цьому КП.

Про завищені ціни розповів Олексій Зіневич на своїй сторінці у Фейсбуці: 

Поки Компанія Бест за власні кошти закінчила монтувати та передала обладнання відеонагляду для інфекційного відділення лікарні у Бучі. У той самий час мерзотник Карплюк та його шістка депутат від Батьківщини Калічка вивели з бюджету понад 1 мільйон гривень через КП Ірпінькомунікаціясервіс.

Якщо Бест закуповує у постачальників комплект обладнання з розрахунку 400 грн на одного абонента, Ірпінське КП платить понад півтори тисячі гривень за одиницю. Особливо цинічно вкрали гроші з формулюванням закіпівлі "Розумний дім"

Скріни додаю. Це якими треба бути жлобами щоб грабувати громаду у такий скрутний час.


Статті по темі:


 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины