Menu

Громада Ірпеня зі смолоскипами приїхала до місцевого депутата, який погрожував активістам. Фото та відео

Громада Ірпені зі смолоскипами приїхали до місцевого депутата, якій пігрожував активістам. Фото та відео Громада Ірпені зі смолоскипами приїхали до місцевого депутата, якій пігрожував активістам. Фото та відео

3 квітня, дотримуючись карантинних заходів безпеки, активні мешканці міста проїхалися містом у знак простету проти свавілля місцевих депутатів-забудовників, які дозволяють собі відкрито погрожувати активістам. Під «роздачу» потрапив скандальний депутат від ПП «УКРОП», Віталій Нелюбін.

Каталізатором цієї події стала спроба підпалу будинку депутата від ВО «Свобода» та захисника зелених зон Лаврентія Кухалейшвілі - невідомі особи закинули йому у двір «коктейлі Молотова». На місце події була викликана поліція. Більше про цю подію можно прочитати тут. 

Лаврентию кинули коктель молотова

молотовалавр2

За тиждень до цієї події на місце протесту проти забудови заплави р.Ірпінь приїздив депутат-забудовник Віталій Нелюбін та відкрито погрожував захисникам заплави та радив «застрахувати майно».

нелюббин угрожал

Акцію підтримали еко-активісти, та ГО «Закон та контроль». Організованою колоною активісти поїхали під будинок Нелюбіна та запалили смолоскипи. Далі колона рушила через центр міста та міську раду. Відео з події можно подивитись під статтею. 

03.04 3

03.04 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины