Menu

Громадський діяч Маріель Славська склала повноваження помічника народного депутата Олександра Горобця

Громадський діяч Маріель Славська склала повноваження помічника народного депутата Олександра Горобця Громадський діяч Маріель Славська склала повноваження помічника народного депутата Олександра Горобця

На своїй офіційній сторінці у Фейсбуці Маріель зробила пост, де поділилася планами на майбутнє та розповіла про політичні зміни. А саме, що склала повноваження помічника народного депутата і залишила посаду голови ірпінської організації «Народний Рух України».


Своє рішення Славська аргументувала тим, що благодійний проект «БлагоДім» займає багато часу і потребує більше уваги. Благодійний проект «БлагоДім» в Ірпені відкрив вже другий філіал, де кожен може долучитися до благодійності, зробивши покупку речей або кави.

 

Відвідати магазин проекту можна за адресою м.Ірпінь, вул. З.Алієвої, 104.

 

БлагоДім Ірпінь

Маріель Славська була помічником народного депутата Олександра Горобця з вересня 2019 року та не виключає, що повернеться до політики.

Маріель Славська: 

"Про паузу в політиці,
Або
Що мені приніс Миколай?

Виконання мрії про створення благодійного простору https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png");">❤ Ми йшли до цього цілий рік, набивали шишки, кришталізували концепції і досі це робимо кожен день.

Цей проект - моя душа. Я хочу бути в ньому стільки часу, скільки він потребує. Саме тому я склала повноваження помічника народного депутата по 95-му округу, - Олександра Горобця.

Також, прийняла рішення залишити посаду голови Ірпінської організації "НРУ".

Дякую всім за досвід! Це було важливо. Цей рік заклав у мене абсолютно нові пазли свідомості.

Це не означає, що з часом я не повернуся до політики. Просто зараз, наш проект Магазин благодійності - БлагоДІМ, як новонароджене немовля потребує 24/7 моєї уваги.

Приходьте на горнятко кави до нас в БлагоДІМ, благодійність - це легко!"

Маріель Славська Ірпінь

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины