Menu

В Ірпені депутати висловили недовіру нардепу Горобцю, але самі про це не знали.

  • Автор  ІА Погляд
В Ірпені депутати висловили недовіру нардепу Горобцю, але самі про це не знали.

СКАНДАЛ! Литвинов обманув депутатів, а вони висловили недовіру, Нардепу Горобцю, але самі про це не знали. Ірпінська влада вчергове вдалася до політичних маніпуляцій. На 74 сесій головуючий Андрій Литвинов у документах звернення до Президента, Кабміну та Верховної ради щодо продовження мораторію на землю заховав звернення до народного депутата від 95 округу Олександра Горобця, в якому депутати висловили йому недовіру. Чи знали депутати, за що насправді голосували - розбирались наші журналісти.

  

 gorobets

dodatok2

dodatok2 2

Позиція влади:

В свою чергу в.о. міського голови Андрій Літвінов насвоєй сторінці у Фейсбуці намагався віджартуватись, та назвав цю новину фейком, та на наступний ранок опублікував свою версисію додатку №2, де дійсно про недовіру О.Горобцю немає і слова.

koment litvinovas

Який ж додаток достовірний? Версію з недовірою до депутата ВР було предоставлено журналістами від ірпінских депутатів, та ця версія содержить всі необхідни підписи та печатки. Інше видання також підтверджує те, що депутати голосували саме за недовіру:

Депутати Ірпінської міської та Обухівської районної рад висловили недовіру нардепам-мажоритарникам
Таку увагу до своїх персон від місцевих еліт заслужили двоє представників фракції «Слуга Народу» Олександр Дубінський та Олександр Горобець. Так, 21 листопада, у День Гідності і Свободи, Обухівська районна рада ухвалила рішення про висловлення недовіри Народному депутату Олександру Дубінському, який нагадаємо був обраний від 94 виборчого округу, що на Київщині. Ще раніше подібне рішення тільки стосовного іншого «Слуги народу» О. Горобця (обранець по 95 ВО) було ухвалено депутатами Ірпінської міської ради.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины