Menu

Хамське спілкування депутатів вже норма для міста? Коментар депутата Ірпеня Петра Короля

Хамло Депутат Ірпеня Петро Король Хамло Депутат Ірпеня Петро Король

Цікавий пост ми знайшли у соц.мережах 11 листопада від мешканки Ірпеня Людмили Першин. Людмила звертає увагу на хамське відношення депутатів до громадян. а саме депутата Петро Короля та першого заступника Олександра Маркушина. 

 Пряма мова:

Знаєте, друзі, ми часто задаємо питання:"Чому у нас така країна? Чому ми так погано та бідно живемо?"

Наше місто Ірпінь - це країна в мініатюрі. Займаючись громадською діяльністю та стикаючись з цілим рядом різноманітних ситуацій розумію, що у нас всіма процесами рухають - гроші. Або ж - дуже великі гроші. Хто ж стоїть за цими коштами? Правильно, це - влада.
А хто у нас в місті керує? Правильно, це - клани.

Можу довго розповідати про безлад, який відбувається, але зараз коротко скажу про одну ситуацію.
Є у нас в Ірпені сім'я Королів (це таке прізвище). Слово "сім' я" можна вільно замінити на слово - клан. ? Вони дуже люблять владу і гроші, але не дуже люблять людей. А особливо не люблять людей, які мають свою думку, задають незручні питання та стоять на їхньому шляху. Таких принципових людей вони готові знищити. Королі люблять тільки мертвих, бо вони мовчать.?В прямому сенсі. Королі володіють бізнесом ритуальних послуг в нашому місті.
За Короля-старшого не буду писати, а скажу тільки єдине. Він майже 10 років очолював БК школи ЗОШ-17. За ці довгі роки не було геть ніякого розвитку школи, а тільки збиралися кошти з батьківських гаманців. У зв'язці з директором школи у них була добре налагоджена схема співпраці та взаємодії.

Два роки тому ми, небайдужі батьки, зламали стару схему та прибрали старого директора школи. З весни минулого року почався стрімкий розвиток школи, але для багатьох (як керманичів міста так і частини батьків) наш активний батьківський комітет, який я очолювала, був "кісткою в горлі".
Керівники міста, якщо не можуть когось купити чи залякати, то шукають методи, як можна знищити людину.
Щоб закрити нам рота та знищити наш батьківський актив - мерія придумала прибрати в школі батьківський комітет, а створити в школі свою Раду школи. Цю "операцію" вони втілили дуже швидко та брудними методами (це окрема історія).
Головою ради школи вони поставили Короля-молодшого, а також всунули в склад ради - чотирьох депутатів та політиків. Створена мерію Рада має дуже цікаві повноваження. Це "угрупування", яке не переобирається (будуть відбувати довічний термін), не повинно звітувати перед будь-ким, а може тільки контролювати(цікаво що і кого?).

За весь рік їх "діяльності" в школі ми, батьки, не бачили результатів їхньої роботи на благо дітей. Не було жодної комунікації з батьками. Жодної! Члени ради інколи збиралися і щось там пошепки між собою домовлялися. Не було жодного запиту по проблемах школи, жодної їхньої ініціативи по розвитку школи, жодного протоколу їхніх зустрічей, жодної взаємодії з батьками.
Чим запам'яталася діяльність Ради школи за весь рік? - Вони привезли мішок солі, коли була ожеледиця, на новий рік роздавали дітям цукерки з політичною рекламою одного депутата ІМР, роздавали батькам листочки-опитування на якому було написано декілька питань. Все! Це всі справи, які запам'яталися за увесь рік.

На минулому тижні Король-молодший вирішив прозвітувати за виконану роботу. Цей звіт був - цілим шоу. Прибігло так багато "важних" тьотів і дядів (частина з яких, займають дуже високі посади в нашому місті), які дуууже підтримують діяльність ради школи та у великому захваті від їх роботи. Цирк ще той?

Король-молодший поділився фотками у фб з цієї зустрічі. Наші небайдужі батьки почали йому там задавати питання та писати коментарі, але всі незручні коменти Король почав видаляти.

Його ж поодинокі коментарі, які писав, були без відповідей на чіткі питання. А деякі з коментарів звучали, як погроза, по типу:"Слушайте сюда..." "Я все сказал!" (в дописі додам оригінал). В минулому місяці друг Короля Маркушин (перший заступник мера) казав мені :"Охриніли. Обісрати." Розумієте їх рівень.)))
З нами, громадою, так спілкуються особи, які керують містом.

Король Петро - депутат Ірпінської міської ради. Він же директор кладовища. Він же голова Ради школи ЗОШ-17. Одним словом - King.?

Друзі, як думаєте, чи реально нам, небайдужим людям, які прагнуть змін в країні, побороти клани таких паразитів, як Королі??

Депутат Ирпеня Петро Король хамло


Хочемо додати, що Маркушина вже ловили на тому, що прямо під час сесії він розмовляє на жаргоні кріміналітета та хамське звертається до присутнії:, наприклад "Ти хто такий вася"

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины