Menu

Сергій Жадан та Клівленд Воткіс у Бучі 5 жовтня

  • Автор  tarasovsky-bucha
Сергій Жадан та Клівленд Воткіс у Бучі 5 жовтня

5 жовтня 18:00 Бучанський міський парк вул. Інститутська, 54, м. Буча Міжнародний фестиваль «Парк мистецтв». Вхід вільний за умови реєстрації https://cutt.ly/swGAjGA. Кількість місць обмежена!

Тому просимо вас пройти коротку реєстрацію, щоб гарантувати собі місце у літньому театрі.

Програма:

18:00 – Сергій Жадан читає вибрані поезії у супроводі джазового піаніста Олексія Боголюбова

19:00 – Клівленд Воткіс із програмою VocalSuite (Великобританія)

Сергій Жадан — український поет, письменник, перекладач, культурний та громадський активіст. Людина, яка загалом не потребує представлення. Лауреат численних українських та міжнародних літературних премій, перекладений на 30 мов світу. Його називають «рок-зіркою» сучасної літератури та совістю нації. На фестивалі в Бучі Сергій Жадан читатиме вибрані поезії у супроводі відомого джазового піаніста Олексія Боголюбова.

Клівленд Воткіс (Cleveland Watkiss) — неперевершений вокаліст-віртуоз із Лондона, визнаний кращим джазовим співаком Великобританії численними преміями та авторитетними виданнями, зокрема: Guardian Jazz Awards, Evening Standard, Parliamentary Jazz Award, London Jazz Award, MOBO, MBE Award. Він є солістом опер, бенд лідером джазових ансамблів, учасником міжнародних фестивалів та концертів у всіх куточках світу, професором кількох коледжів, відомим педагогом та беззаперечною зіркою джазової сцени Великобританії та світу.

Вперше в Україні зі своєю сольною програмою VocalSuite. VocalSuite — це неповторна вокальна імпровізація а-капела, яка вбирає атмосферу місця, настрій та інтерактивність аудиторії — і створює шоу тут і тепер. Клівленд Воткіс одним лише голосом поєднує гармонію контрапункту, електроніку, брейк-біт і бас-лінії для приголомшливого ефекту, малюючи унікальний оркестровий звуковий пейзаж прямо на очах у глядачів. Своїм голосом він стелить безшовне полотно музичних зв’язків між культурами Африки, Америки та Європи.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

  • Дата початку: Суббота, 05 октября 2019
  • дата кінця: Суббота, 05 октября 2019
  • Місце проведення: Ірпінь
  • Час початку: 18:00 - 20:00
  • Вхід: вільний
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины