Menu

У Приірпінні тривають зустрічі із помічницею Народного Депутата по 95 округу Маріель Славською

У Приірпінні тривають зустрічі із помічницею Народного Депутата по 95 округу Маріель Славською

Народний Депутат по 95 виборчому округу Олександр Горобець повідомив на своїй Facebook-сторінці про проведену Маріеллю Славською, котра є його помічницею-консультантом, зустріч із мешканцями Гостомеля.

Screenshot 19

Мешканцям досі не зрозуміло, чого Гостомель та інші сусідні міста та села повинні спонсорувати так зване “ірпінське диво”, коли їхні проблеми ніхто не вирішує.

Свої труднощі і у воєнному містечку - обіцяна добудова 14 школи не відбулася, а садочок “Первоцвіт” вщент переповнений.

За медичною допомогою потрібно їхати аж в Ірпінь, хоча вузьких спеціалістів там теж немає. А якщо хтось таки залишився - чекати на свою чергу доведеться дуже довго.

- пише народний обранець.

З власних джерел Порталу Ірпеня відомо, що вже готуються та незабаром будуть проведені зустрічі і зібрана проблематика регіону і в інших населених пунктах Приірпіння.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины