Депутати Ірпінської міської ради проведуть зустріч у столиці Польщі.

Оцените материал
(0 голосов)

Передсесійна погоджувальна рада Ірпінської міськради відбудеться... у Варшаві?

Таку інформацію повідомляє видання "Зоря Приірпіння"

Дану інформацію вже підтвердили кілька різних конфіденційних джерел. Звична перед пленарними засіданнями Ірпінської міської ради – погоджувальна рада відбудеться в столиці сусідньої держави Польщі. Власне, після рішення Ірпіньради щодо захисту прав жінок в Житомирі та прийняття так званого «Генплану розвитку», в якому йшлося про порт Очаків та прилеглі лимани, вже не дивуєшся ніяким вибрикам Ірпінської поки що влади. Проте, згадана звістка, м’яко кажучи, приголомшує.

Передсесійна погоджувальна рада Ірпінської міськради відбудеться... у Варшаві?

Як відомо, на 29 серпня запланована чергова сесія Ірпінської міськради, на якій депутати мають намір оголосити недовіру та переобрати нинішнього секретаря міськради Анастасію Попсуй. Звично всі питання проходять обговорення й узгодження на погоджувальній раді, яка цього разу може пройти у Варшаві. Попередньо заплановані дати – 25-26 серпня.

Такий інцидент закордонного «місцевого самоврядування» очевидно може претендувати на номінацію в Книзі Гінеса. Очевидно, що ірпінська допоки що провладна більшість боїться опозиції та громадських активістів і незалежних журналістів настільки, що вирішила якомога далі від них провести свою нараду, аби вони туди точно не прийшли.

За іншою версією, відставлений мер Ірпеня Карплюк, присутність якого також очікується на цій раді, боїться перебувати в Україні через низку відкритих кримінальних проваджень.

«Якщо погоджувальну раду справді зберуть у Варшаві, то це буде яскравим свідченням того, наскільки непевна нинішня влада, і як вона боїться всього, навіть власної тіні, – коментує цю ситуацію відомий громадський активіст, депутат Ірпіньради 7 скликання Святослав Куценко. – Проведення погоджувальної ради у Варшаві – це перший крок до проведення самої сесії Ірпінської міськради на Гаваях чи Мальдівах».

Олександр НАКАЗНЕНКО

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 2498 раз

You must also like

    • 03 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 12 декабря, 12
    • 10 декабря, 12
    • 10 октября, 10