Menu

«Нові обличчя» розвалюються: на сайті ІМР опублікували список боржників-забудовників, серед яких члени команди Карплюка.

«Нові обличчя» розвалюються: на сайті ІМР опублікували список боржників-забудовників, серед яких члени команди Карплюка. «Нові обличчя» розвалюються: на сайті ІМР опублікували список боржників-забудовників, серед яких члени команди Карплюка.

Нагадаємо, що 8 серпня в міській раді Ірпеня почалась нова хвиля обшуків. Ці обшуки пов’язані з виїмкою документів кількох забудовників, які стосуються пайової участі. В той же день і.о. міського голови Анастасія Попсуй, через відео-звернення, пообіцяла списки забудовників, які ухиляються від сплати пайової участі. І дійсно, список був опубліковано на сайті міської ради Ірпеня 16 серпня і вій дуже цікавий, і чудово характеризує стан справ у команді Карплюка «Нові обличчя».

 

Кіраковський М.В.

10 359 194,17

Зібарєв А.О.

9 259 853,12

ТОВ "Орлан-Інвест Груп"

8 586 333,89

ПП "Білдгрупменеджмент"

6 682 525,97

Мирончук А.А.

5 100 000,00

ТОВ "Євразіябудтрейд"

3 597 882,02

Ліневич В.В.

3 374 841,82

Глухоман В.В.

2 672 526,28

Кирильчук Д.М.

2 348 485,50

Дяківський Р.П.

1 910 019,55

ОК ЖБК "Мінеральний"

1 357 968,40

Троцько В.В.

370 470,58

Шум І.В.

192 830,46

Разом

55 812 931,76

Всього заборгованість забудовників сягає майже 56 млн. грн. Але давайте звернемо увагу на прізвища у списку, а саме на ТОВ "Орлан-Інвест Груп" та Мирончук А.А., що по суті одне й теж саме обличчя, і заборгованість Мирончука сягає 13 686 333 грн.

Хто такий Антон Мирончук в Ірпені?

Але чим відомий Мирончук в Ірпені та які він має відношення до «Нових обличь»?
Мирончука зв’язують з ім’ям Карплюка, як бізнес партнера, який отримав чималу преференцію на забудову Ірпеня.
Перше згадування Мирончука починається з скандально-відомого в місті ЖК «Єсенін», де Незаконну забудову (на нашу думку) охороняли т.н. Каральні загони Карплюка (див. відео)

Мирончук І Карплюк

mironchuk frends

Після чого логотипи компанії Орлан-Інвест Груп та iLan (теж власність Мирончука) почали з’являтись майже на всіх подіях в місті, грамотамами обмінялися з Орлан-Інвест Груп всі посіпаки Карплюка , та сам Мирончук теж отримав грамоту від мера. Майже жодна подія в місті не відбувалась без компаній «друзів-забудовників». 

Грамоты Мирончука

2017 05 08 22 39 22

КРІР та провладні атовці захищають Мирончуку ТОР ОРлан Інвест Груп

 

Мирончук в Ирпене

pozarka orlan

В Ирпене подаренную Германией пожарную машину по-колхозному залепили логотипами застройщиков


 

Доходило до такого маразму, що цей забудовник міг безперешкодно паркувати свій позашляховик на зебрі перед міської ради на очах у муніципальної варти і т.д.

Своим можно все и постоянное вранье, чтобы защитить друзей-застройщиков.

18 мая 2017 года «Муниципальная варта» попала в очередной скандал. Прямо на против городского совета, на зебре известный «Друг» мэра и застройщик Мирончук припарковал свой джип, реакция сотрудников варты не заставила себя ждать: придумали историю, что джип застройщика был снял во время движения, что очень повеселило жителей города. В итоге получаем результат: за счет городского бюджета сформирована структура для защиты застройщиков и репрессий против простых жителей. 

http://irpen.net.ua/entertainment/item/2323-munitsipalnaya-varta-kryshuet-mazhorov-zastrojshchikov?fbclid=IwAR1yMrsQtPnK_p-X5xxfYFSvF_QuhhO4LFfvPWTKK82AgN876yZOiPbNZ5s


Після програшу Карплюка на вибори у ВР ситуація для команди «Нових обличь» тільки погіршуються, всі вже зрозуміли, що «домовитись» з новою владою не виходить і кримінальну відповідальність понесуть всі члени ОЗУ «Нові Обличчя», може екс-мер Ірпеня і втече, але армія посіпак залишиться, тому ми стали бачити все менш лізоблюдних постів від його «незалежних» прихильників, (Розкол між фінансистами й піарниками політичного банкрута) бо пам’ятаємо, ідея, яка тримається тільки на корупції та грошах так же швидко зникає, як і з’являється!

Але після кінцевої розв’язки інтернет буде все пам’ятати, особливо тих, хто підтримував ОЗУ «нові обличчя».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины