Menu

В Ірпінській міській раді тривають обшуки та вилучення документів

  • Автор  Irpin.online
В Ірпінській міській раді тривають обшуки та вилучення документів В Ірпінській міській раді тривають обшуки та вилучення документів

Зранку 8 серпня у Ірпінській міській раді розпочалися обшуки. Їх проводять спільно працівники поліції та прокуратури. Правоохоронці обгрунтовують необхідність обшуків тим, що посадовці ірпінського виконкому не надали їм копії необхідних докуменів на попередні запити. Наразі другий, третій та четвертий поверхи адмінбудівлі міськради перекриті.


“Обшуки повязані з виїмкою документів кількох забудовників. Ці документи стосуються пайової участі. Ці забудовники повязані з екс-мером ІрпеняВолодимиром Карпюком. Парвоохоронці зверталися по ці документи й отримали відмову від влади. Саме тому розпочався обшук” – про це “Громаді Приірпіння” повідомило джерело в правоохороних органах.

 

Про виїмку оригіналів документів зарахування пайової участі ірпінськими забудовниками заявила і в.о. ірпінського голови А.Попсуй на свой сторінці в фейсбук. Чиновниця у відеозвернені звинувачує прокуратуру та правоохоронців у ніби то замовному характері слідчих дій. За її припущнням, ці дії можуть зашкодити сплаті ірпінськими забудовниками грошових пайових внесків до бюджету міста Ірпеня.

51, 0.56) 0s; 

Інтернет-портал “Ірпінь-онлайн” неодноразово інформував громадськість про порушення чинного законодавства Ірпінською міською радою, яка на свій розсуд зараховувала забудовникам пайову участь списуванням значних сум за певні роботи, які неможливо прорахувати, замість того, аби стягувати грошові внески, як це передбачено законами України.

Нагадаємо, що перед позачерговими парламентськими виборами, які кандидат у нардепи Володимир Карплюк програв, його викликали до Генпрокуратури.

Генпрокурор Юрій Луценко дав коментар журналістам національного телеканалу, виїхавши особисто в Ірпінь. Зокрема, Генпрокурор зазначив, що Володимир Карплюк, згідно рішення суду має сплати 80 млн. грн. відшкодувань за незаконні дії, пов’язані з забудовою Ірпеня.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины