Menu

АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ» АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

ОДНА З ЛІДЕРІВ 95-ГО ОКРУГУ АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

Одна з п’яти лідерів виборчих перегонів по 95 округу, кандидат у народні депутати, самовисуванка Анжела Макеєва, підтримала партію «Слуга народу».

Про це вона сказала у відеозверненні, яке виклала на своїй сторінці у Facebook.

«Я розповім вам про Україну своєї мрії. Саме такими словами починається програма чинного президента України Володимира Зеленського. Я щиро вірю, що йому вдасться створити країну, у якій хочеться жити та виховувати своїх дітей. І що Україна стане однією з найкращих країн у світі. Я теж мрію про таку Україну», - заявила Макеєва.

Вона підкреслила, що на Україну чекає успішне майбутнє, і для цього потрібно мати сильну опору – професіоналів-однодумців, які віддано працюватимуть на благо країни.

«Я розумію, що розбудувати нашу державу він зможе, маючи у себе за спиною сильну команду, яка йому допоможе. Саме тому на позачергових парламентських виборах я підтримую партію президента «Слуга народу», - підкреслила Макеєва.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины