Menu

В.Карплюк не піде на допит та називає Генпрокурора Ю.Луценка безграмотним

В.Карплюк не піде на допит та називае Генпрокурора Ю.Луценка безграмотним. В.Карплюк не піде на допит та називае Генпрокурора Ю.Луценка безграмотним.

 Ще вчора Володимир Карплюк та його прихильники поширювали інформацію, що новина про виклик на допитий - фейк. Але вже наступного дня виклик виявився не фейком, лише з однією правкою: особисто Карплюку повістку не вдалося вручити. Але замість ГПУ В.Карплюк піде на похорони рідної сестри.

Про це він написав на своїй офіційній сторінці. Крім того, він сповістив, що не отримував повістку і вважає заяву прокуратури політичним тиском. Карплюк зайшов ще далі і перейшов, в звичній для нього манері, на особистості. Назвав Генпрокурора неосвіченим: "інформую Юрія Луценка, як людину без юридичної освіти...". 

karp lutsik komment

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины