Menu

У виборчому окрузі № 95 визначилась п’ятірка лідерів: Горобець від Слуги Народу на першому місці!

  • Автор  Интерфакс
Фото: Погляд Фото: Погляд

Громадська спілка Фонд інноваційних проектів оприлюднила дані соціологічного опитування на виборчому окрузі № 95. За його результатами боротьба за місце у Верховній Раді розгорнеться між п’ятьма кандидатами.


Якби вибори народних депутатів від округу № 95 відбувалися наступної неділі, голоси розподілилися би таким чином.
На перше місце виходить Олександр Горобець – кандидат від партії "Слуга Народу" з 28,4%. Друге посідає самовисуванець Володимир Карплюк, у нього 23,6%. Третє – самовисуванка Маргарита Овчаренко із 6,7%. Четверте – Мирослава Смірнова від УДАРу з 5,3%. П’яте – Анжела Макеєва, самовисуванка – 5,1%.
Інші кандидати набирають менше 2% кожен.
Опитування проходило 6–14 липня 2019 року. Всього методом індивідуального інтерв’ю опитано 802 респонденти у віці від 18 років. Статистична похибка становить не більше 3,5%.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины