Menu

ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ ПО 95-му ОКРУГУ? Відео

  • Автор  Марієль Славська
ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ ПО 95-му ОКРУГУ? Відео

Не секрет, що я категорично проти кандидатури Володимира Карплюка і тому викладала серію відео із аргументами проти екс-мера Ірпеня. Всі ці відео ви можете передивится по хештегу #япротикарплюка.

В коментарях мене багато раз запитували так тоді за кого ж голосувати? Я вивчила весь список кандидатів по нашому 95-му округу і сьогодні оголошую достойних на мою суб’єктивну думку претендентів.

Одразу скажу, що я голосуватиму за Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95, який балотується від партії Слуга Народу Чому? Бо я голосувала за діючого президента - Володимир Зеленський і я на 100% впевнена що йому не впоратися без підтримки адекватних депутатів у Верховна Рада України які будуть голосувати за законопроекти Слуги народу.

Якщо ви не готові голосувати за кандидата від СН пропоную розглянути наступні кандидатури, які на мій погляд, також є достойними. Знаю їх особисто і можу без вагань їх рекомендувати:

Михайлина Скорик-Шкарівська, кандидат від партії Голос. Ця людина вже не перший рік веде боротьбу проти корупції в Ірпені. https://www.facebook.com/marielslavskaya/videos/3367853363240994/

Angelika Makeeva - самовисуванка. Про цю сильну духом жінку я знімала окреме відео, за посиланням:

Margarita Ovcharenko - молода, амбіційна та патріотична. Політик нової формації.

Інших кандидатів не знаю особисто, тому рекомендувати не можу. Обкладинка гарна у багатьох, але суть може виявитися непередбачуваною.

А ви за кого будете голосувати?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины